Levně jeden den v Římě

18. 07. 2011     Rádi cestujeme

Pokud hledáte hotel na jednu noc a ještě k tomu vám nevadí termín 3. říjen, našli jsme opravdu levnou nabídku ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu nedaleko centra Říma. Do Říma vás dopraví například letecká společnost Wizzair, která spojuje Česko s Římem nejvýhodněji z Brna. Zpáteční letenky na této trase lze sehnat i pod 1 000 Kč vč. tax.  

Štítky:
Letenky do Itálie, Letenky do Říma, Letenky Wizz Air, Wizz Air

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Říma? Vybírejte pohodlně online!
 • Čtyři dny v Římě pro dva za 5 tisíc korun a letecky

  (27.09.2011, Rádi cestujeme) V našem vyhledávači levného ubytování jsme opět narazili na velmi zajímavou slevu - až 75%! Za dvoulůžkový pokoj, který původně stál něco málo přes 14 tisíc korun, nyní zaplatíte za 4 noci jen 3 570 korun! To v kombinaci s níže uvedenou letenku tvoří hodně levný balíček - dvě osoby za pobyt v Římě zaplatí cca. 5 tisíc korun! A to za ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu!  

 • Prodloužený červencový víkend v Římě

  (05.05.2011, Rádi cestujeme) z Brno Tuřany do Řím Fiumicino - odlet 27.7./přílet 31.7. Wizz Air (Wizzair) (objednat) 938 Kč (pro 1 osobu) Členové Wizz klubu - 668 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka   Kam vyrazit o blížících se prázdninách? Co takhle Řím - strávit v tomto starém městě pár dní. Zvláště když Wizzair připravil pro své zákazníky na trase Brno-Řím velmi levné letenky.

 • Air One: leťte dva, platťe jen jeden!

  (18.05.2012, Letenky levně) Italská low-costová společnost Air One spustila zajímavou akci, díky které se můžete dostat levněji do Milána mezi 28. květnem a 30. červnem 2012. Pokud si během víkendu zakoupíte dvě letenky z Prahy do Milánazaplatíte jen jednu. Avšak pozor! Jak tomu tak bývá, vše má své háčky, které aerolinka nedostatečně zdůraznila.

 • Levné letenky do Malagy, Říma nebo Eindhovenu

  (30.11.2010, Rádi cestujeme) Levné letenky nabízí Ryanair od 149 korun. Za tuto nízkou cenu můžete letět např. z Brna do Milána. Wizzair nabízí akční letenky zvláště z polských letišť. Cena letenky u Wizzairu začína 258 korunách. A tak let z Wroclavy do Eindhovenu stojí dvě osoby přibližně 1 000 korun. K letenkám přikládáme také levné ubytování - například ubytování dvou osob v Římě stojí necelých 900 korun na noc.


Sponzorované odkazy