Cestujeme do Stockholmu: ubytování, letiště, MHD

03. 08. 2011     Rádi cestujeme

Do hlavního města Švédska se můžeme dostat z ČR asi nejlépe letecky. V této metropoli se nachází celkem čtyři letiště a to konkrétně Stockholm Bromma, které leží nedaleko centra, dále pak 42 km severně leží mezinárodní letiště Arlanda, 70 km jižně zase letiště Stockholm-Skavsta a Stockholm-Västerås Airport, které leží 110 km od hlavního města. Většina nízkonákladových leteckých společností preferuje letiště Skavsta, tak se tedy zaměříme na něj.

Štítky:
Letenky do Stockholmu, Letenky do Švédska

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Stockholmu? Vybírejte pohodlně online!
 • Levné letenky z Bratislavy do Stockholmu jen za 547 Kč

  (05.01.2011, ) Pokud Vám nevadí zima a rádi byste vyrazili za památkami do rodiště Alfreda Nobela – do Stockholmu, využijte náš dnešní tip. Levné zpáteční letenky do Stockholmu si nyní můžete zarezervovat u společnosti Ryanair. Ta je nabízí za pouhých 547 Kč. Podmínkou je odlet z nedalekého letiště Bratislava (BTS).

 • Ubytování v Paříži o Vánocích se slevou 75%

  (08.10.2011, Rádi cestujeme) V našem vyhledávači levného ubytování se vyskytla velmi zajímavá nabídka ubytování v Paříži. Ubytování je se slevou 75% a dvě osoby zaplatí za pokoj pouhých 224 Kč. Vzhledem k termínu jde o cenu velmi nízkou. Více nabídek levného ubytování hledejte zde. Další levné letenky pro změnu najdete na této podstránce webu Radicestujeme.  

 • Akční letenky a levné ubytování: Řím, Amsterdam, Porto

  (12.08.2010, Rádi cestujeme) Akční letenky jsme připravili od společnosti Ryanair, EasyJet a Lufthansa. Již dnes je možné plánovat výlet do měst jako Řím, Porto, Londýn apod. na období vánoc, kdy jsou města vánočně vyzdobena.Cena letenek se pohybuje od 7 €! Velmi levně vychází letenka a ubytování v portugalském Portu. Za pět dnů pobytu zaplatíte na ubytování 3 705,- Kč za dvě osoby. Letenka z Mnichova (Memmingen) stojí dvě osoby 1 709,- Kč. Celkem tedy za letenku a ubytování zaplatí dvě osoby 5 414,- Kč. Další zajímavou a levnou destinací je Glasgow. A nesmíme zapomenout na nezvykle levný Amsterdam. Dvě osoby za letenky a ubytování na 3 noci zaplatí jen 4 724,- Kč. Odlet z Prahy.

 • Ryanair a levné letenky do Stockholmu: Z Bratislavy pouze za 590 Kč

  (30.10.2010, Letenky levně) S nabídkou na levné letenky do Stockholmu přišel nízkonákladový Ryanair, který tam pravidelně létá z Bratislavy. Za zpáteční letenku zaplatíte v případě platby kartou Mastercard Prepaid pouhých 590 Kč! Volných termínů je přitom více než dost, cestu si můžete libovolně nakombinovat dle následujího kalendáře.


Sponzorované odkazy


Letenky do Švédska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.