Exkluzivně: Fotogalerie z exkurze na letišti Praha Ruzyně

10. 09. 2011     Letenky levně

Mnozí z vás pamatují erupci islandské sopky Eyjafjallajökull v průběhu minulého roku a následné omezení leteckého provozu nad Evropou, které se dotklo i letiště Praha Ruzyně. To při té příležitosti operativně připravilo exkurzi po pracovišti, při které se návštěvníci autobusem mohli projet i po přistávací dráze.

Štítky:
Letiště Praha

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Letiště Ruzyně: Jedinečné exkurze s prohlídkou a focením techniky

  (29.03.2012, Letenky levně) Letečtí fandové a obdivovatelé moderní techniky by si neměli nechat ujít speciální narozeninové exkurze v prostorách ruzyňského letiště. Letiště Praha připravilo k 75.výročí otevření letiště krátké exkurze  pro veřejnost s možností následné prohlídky letištní techniky, letadel současných i historických a hasičské techniky. Exkurze budou probíhat v sobotu 7. dubna od 9:00 do 17:30.

 • Letiště Praha Ruzyně dnes slaví 75 let

  (05.04.2012, Letenky levně) Dnes 5. dubna slaví letiště Praha/Ruzyně 75 let od zahájení provozu. V roce 1937 v tento den přistálo na Ruzyni první letadlo. Za celou 75letou historii pak bylo na letišti odbaveno celkem okolo 201 milionů cestujících a bylo uskutečněno více než 4 miliony civilních letů.

 • Nové linky a novinky z letiště Praha Ruzyně

  (11.07.2012, ALetenky.cz) V leteckém průmyslu jsou větší či menší změny na denním pořádku a to se týká také našeho hlavního letiště Praha Ruzyně. Kromě zahájení provozu na nových linkách se pasažéři mohou těšit i na několik nových služeb nebo také na nový název! Václav Havel Airport Prague

 • Praha Ruzyně oceněno jako Nejlepší letiště na světě

  (06.06.2011, Akční letenky.cz) Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) dnes v Singapuru udělila prestižní cenu Eagle Award letišti Praha Ruzyně. Toto ocenění každoročně náleží letišti, které je považováno jako nejvíce se rozvíjející, zákaznicky nejlépe orientované, nákladově efektivní (value for money) a trvale se zlepšující.


Sponzorované odkazy


Letenky do České republiky

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.