Praha Ruzyně oceněno jako Nejlepší letiště na světě

06. 06. 2011     Akční letenky.cz

Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) dnes v Singapuru udělila prestižní cenu Eagle Award letišti Praha Ruzyně. Toto ocenění každoročně náleží letišti, které je považováno jako nejvíce se rozvíjející, zákaznicky nejlépe orientované, nákladově efektivní (value for money) a trvale se zlepšující.

Štítky:
Eagle Award, IATA, Letiště Praha

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • EasyJet získal ocenění Nejlepší nízkonákladová letecká společnost Evropy 2011

  (30.06.2011, Rádi cestujeme) Přední evropská nízkonákladová letecká společnost easyJet zvítězila v soutěži o Nejlepší nízkonákladovou leteckou společnost v Evropě. Cena, o které rozhodovali sami cestující, byla easyJet udělena na World Airline Awards na Pařížské letecké show. easyJet má nejlepší leteckou síť v Evropě a je čtvrtou největší leteckou společností Evropy.

 • Vznikne největší letecká společnost na světě

  (29.07.2010, Akční letenky.cz) Evropská komise schválila převzetí amerických aerolinek Continental Airlines firmou UAL, mateřskou společností aerolinky United Airlines. Uvedl to server euroskop.cz. Toto spojení bude mít hodnotu 3,17 miliardy amerických dolarů a přinese vznik největší letecké společnosti na světě, která by měla létat asi do 370 destinací. Letecké společnosti ovšem ještě čekají na vyjádření amerických antimonopolních úřadů.

 • easyJet: Nejlepší nízkonákladovka Evropy roku 2011

  (01.07.2011, Akční letenky.cz) V soutěži o Nejlepší nízkonákladovou leteckou společnost v Evropě letos zvítězila britská aerolinka easyJet, která je zároveň čtvrtou největší leteckou společností evropského kontinentu. Cena byla udělena na právě proběhlé Pařížské letecké show přímo samotnými zákazníky. Jedná se o respektované ocenění kvality produktů a služeb a easyJet uspěl v konkurenci více než 200 leteckých společností.

 • Letiště Praha Ruzyně dnes slaví 75 let

  (05.04.2012, Letenky levně) Dnes 5. dubna slaví letiště Praha/Ruzyně 75 let od zahájení provozu. V roce 1937 v tento den přistálo na Ruzyni první letadlo. Za celou 75letou historii pak bylo na letišti odbaveno celkem okolo 201 milionů cestujících a bylo uskutečněno více než 4 miliony civilních letů.


Sponzorované odkazy


Letenky do České republiky

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.