Leťte levně na Kanárské ostrovy, anebo do Bruselu za 441 Kč

13. 09. 2011     Rádi cestujeme

Dnešní akční letenky jsme spíše pojali jako komplexní balíčky, kdy k letence jsme přidali cenově nejvýhodnější ubytování. V tabulce tak najdete nejen cenu letenky (v pravém horním rohu), ale také cenu ubytování v termínu letu a pak součet. V ceně letenky je příruční zavazadlo, taxy bez případného poplatku za platbu. Ten může být nulový. Jak na to, se dozvíte v tomto našem článku. Ze všech uvedených nabídek nejvíce asi zaujme desetidenní pobyt na ostrově Gran Canaria, kdy za dvě osoby zaplatíte celkem necelých 10 000 korun.

Štítky:
Letenky do Belgie, Letenky do Bruselu, Letenky na Kanárské ostrovy

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Bruselu? Vybírejte pohodlně online!
 • Levné letenky do Bruselu – jen 534 Kč

  (15.12.2010, ) Velmi levné zpáteční letenky z Prahy do Bruselu lze v lednu, nebo únoru sehnat už od 534 Kč. Maďarské aerolinky Wizz Air totiž už tradičně po vánocích zlevňují letenky a díky tomu Vás let z Prahy do Bruselu vyjde na 269 Kč a let zpět, z Bruselu do Prahy na 129 Kč.

 • Levné letenky do Paříže nebo na Azorské ostrovy

  (06.12.2010, Rádi cestujeme) Ryanair nabízí letenky od 101,- Kč vč. tax. Za 404 korun můžete ve dvou letět z Brna do Milána. Termínů za tuto cenu je dostatek, obzvláště v lednu. Wizzair nabízí levné letenky z Prahy do Benátek, anebo například z Katovic do Kyjeva. Levně lze letět také z Bratislavy do Paříže, dvě osoby za necelých 900 korun. K ceně ale připočítejte nutný transfér z/na letiště, ten stojí zhruba 1 500 korun. Velmi levně lze letět do Amsterdamu, více informací a letů v tabulce níže.

 • Na Vánoce levně do Milana, Londýna, Bruselu

  (23.11.2010, Rádi cestujeme) Akční letenky dnes budou ve znamení Ryanairu. Ten nabízí letenky od 149 korun, nebo 6 EUR. Levné letenky najdete na trasách do Londýna, Milána, Stockholmu nebo například Bruselu. Zajímavá je nabídka levných letenek z Brna do Londýna v termínu Vánoc - tedy mezi 23. a 28. prosincem. Podobně zajímavý je let z Brna do Milána na konci prosince. Silvestrovský ohňostroj tak můžete spatřit v tomto italském městě.Akční letenky jsme hledali především v termínu okolo konce roku.

 • Letenky do Bruselu za 405 Kč, Paříž za 557 Kč

  (16.11.2011, Rádi cestujeme) Ryanair poskytuje na vybraných trasách v lednu slevu 15%. Vyhledali jsme levné letenky nejen od společnosti Ryanair. Cena levných letenek se pohybuje okolo 500 korun. Levně lze doletět do Bruselu (405 Kč), Říma (557 Kč) nebo Lyonu (1 127 Kč). Výhodnější ceny letenek jsou i do Burgasu.  


Sponzorované odkazy


Letenky do Belgie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.