Letenky do Barcelona na fotbalový zápas za necelých 1 300 Kč

08. 09. 2011     Rádi cestujeme

Vyhledali jsme co nejlevnější letenky do Barcelony v období fotbalového zápasu Plzně s katalánským velkoklubem. Letenky startují s cenou pod 1 300 Kč za osobu. V článku naleznete několik variant toho, jak lze doletět za zajímavou cenu do Barcelony. Přidáváme také aktuální nabídku levného ubytování v Barceloně. Více nabídek ubytování hledejte zde. Akční letenky pak najdete na této stránce. Registrujte se zdarma, a budete o levných letenkách vědět včas.  

Štítky:
Akční letenky, Letenky do Barcelony, Letenky do Španělska, Nejlevnější letenky

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Barcelony? Vybírejte pohodlně online!
 • Letenky do New Yorku za necelých 7 000 korun

  (26.08.2012, Rádi cestujeme) Alitalia znovu překvapuje svými cenami letenek. Opět jsou k dispozici letenky z Evropy do USA za necelých 7 000 korun. Za zpáteční letenku do New Yorku zaplatíte jen 6 836 korun. Odlet je z Ženevy, návrat zpět do Benátek. Pokud pro návrat zvolíte milánské letiště je letenka o pár set dražší.

 • Akční letenky: do Madridu za necelých 800 korun

  (03.09.2011, Rádi cestujeme) Dnešní akční letenky vedou trošku oklikou a to přes letiště v Bergamu. Leťte na Sardinii za necelých 1 500 korun, taktéž Sicílie. Za zpáteční letenku do Madridu zaplatíte dokonce pouze zhruba 777 korun! Odlety jsou z Brna. V ceně jsou taxy a jedno příruční zavazadlo. V ceně není zahrnut poplatek za platbu, který za určitých podmínek může být nulový. Více informací k nulovému poplatku najdete zde.

 • Letenky do Japonska: opět levně za necelých 7 tisíc korun

  (30.03.2012, Rádi cestujeme) Nestává se to často, ale tentokrát vyhledanou letenku označíme jako "extrémně levnou". Proč taky ne, vždyť za necelých 7 tisíc korun vás Alitalia přepraví 9 200 km daleko. To znamená, že zaplatíte zhruba 0,75 Kč za kilometr - tomu může závidět i hodně, hodně úsporné auto. Pokud chcete do Japonska za uváděnou cenu, začněte vaší trasu v Bruselu. S přestupem v Římě doletíte do Tokia. Zpáteční let začíná v Tokiu, destinací letu je pak Budapešť. Opět je let s přestupem.

 • Letenky do Bangkoku za necelých 9 000 Kč

  (02.04.2012, Rádi cestujeme) Máte-li v plánu vycestovat za exotikou, například do Thajska, budou se vám hodit aktuální akční letenky do Bangkoku. Za krásných 8 944 korun doletíte z Milana do Bangkoku. Cena je za zpáteční letenku, vč. tax. Připisujeme také levné ubytování.


Sponzorované odkazy