Iberia: Levné letenky do Johannesburgu za pouhých 9 976 Kč vč. poplatků. Odlet z Prahy!

07. 10. 2011     Letenky levně

Se skutečně parádní akci na levné letenky do Jihoafrické republiky, konkrétně do Johannesburgu, přišla společnost Iberia. Zpáteční letenky s odletem z Prahy pořídíte jen za 9 976 Kč vč. poplatků. Dostupných termínů je navíc k dispozici hned několik, letět tak můžete třeba 5. března 2012 tam a 13. března 2012 zpět. Letenky objednávejte online zde.

Štítky:
Iberia, Letenky do Jihoafrické republiky, Letenky do Johannesburgu, Letenky Iberia

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Levné letenky do Pobřeží slonoviny: Z Londýna za pouhých 12 820 Kč!

  (11.10.2010, Letenky levně) Po delší době tu opět máme tip na letenky pro opravdové dobrodruhy. Letecká společnost Air France nabízí v akci až do 1. listopadu zpáteční letenky z Londýna do ivorijského Abidžanu za pouhých 12 820 Kč!

 • Levné letenky do Kuala Lumpur: Z Londýna za pouhých 7 601 Kč

  (14.10.2011, Letenky levně) S parádní nabídkou přišla společnost Air Asia, která provozuje mimo jiné linku z letiště Londýn Gatwick do Kuala Lumpur v Malajsii. A právě na tuto linku si nyní můžete zakoupit letenky za pouhých 7 601 Kč. Dostupných termínů je hned několik, letět můžete třeba 30. ledna 2012 tam a 7. února 2012 zpět.

 • Letenky z Vídně od pouhých €29

  (29.10.2010, Akční letenky.cz) Air Berlin, německá nízkonákladová aerolinka, přináší několik dobrých tipů na akční letenky po Evropě a to od pouhých €29, tedy v přepočtu asi 715 Kč. Cena letenek se vztahuje na jednosměrný let včetně daní a týká se odletů z Letiště Vídeň. Výlety po Evropě si můžete dopřát do destinací jako je Sofia, Bělehrad, Nice.

 • WizzAir: akční letenky od pouhých 337 Kč

  (20.10.2010, Akční letenky.cz) WizzAir, oblíbená nízkonákladová aerolinka, má svým cestujícím opět co nabídnout. Ať již máte chuť na pravou italskou zmrzlinu či Gaudího architektonické lahůdky, můžete ukojit své cestovatelské vášně již od pouhých pár korun. Akční letenky do Barcelony, Benátek a Londýna jsou k dostání od 337 Kč za jednu cestu včetně daní a poplatků.


Sponzorované odkazy


Letenky do Jihoafrické republiky (JAR)

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.