České aerolinie: Zvýhodněné letenky z Prahy od 1495 Kč

22. 02. 2012     Letenky levně

Již pouze do neděle 26.2. 2012 si můžete zarezervovat u ČSA zvýhodněné letenky z Prahy do některých světových destinací. Nabídka platí pro lety v odbobí 1.dubna- 31.července. Letenky si objednávejte na webu ČSA.

Štítky:
Akční letenky, ČSA, Letenky ČSA

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Akční letenky aerolinky ČSA od 1495 Kč

  (29.02.2012, Akční letenky.cz) Levné letenky do několika evropských měst nabízí v těchto dnech česká letecká společnost ČSA. Na březen dává aerolinka k dispozici jednosměrné lety do Athén, Sofie, Skopje a Osla , které jsou dostupné od 1495 Kč včetně poplatků.

 • České Aerolínie: Praha – Paříž (CDG) a zpět za 3490 Kč

  (26.06.2012, Letenky levně) Chystáte se letos podívat do Paříže? Zkuste využít nabídky akčních letenek Českých Aerolinií. Společnost uvedla do oběhu větší množství letenek, ale například na červenec už jsou lety převážně vyprodány.  Uvedená cena 3490 Kč platí při splnění podmínky, že mezi odletem a příletem musí být přesah do nového týdne (alespoň jedna neděle).

 • České letiště: novinky, akce a zajímavosti posledních dnů

  (24.01.2013, ALetenky.cz) Ani v zimních měsících letecký průmysl neotálí a dochází k nejrůznějším změnám, které souvisí nejen se zaváděním či rušením leteckých spojení. V poslední době je rušno především na našem hlavním letišti v Praze.

 • Levnější letenky z letiště Praha a Brno?

  (02.08.2012, Akční letenky.cz) Super levných letenek z České republiky je v poslední době poněkud poskrovnu a často je potřeba zdlouhavého pátrání. Například nízkonákladová aerolinka Wizz Air nabízí zvýhodněné místa pouze v několika málo termínech, které však mohou být krkolomné.


Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.