Levné letenky: v létě do Říma za 744 Kč

01. 06. 2012     Rádi cestujeme

Aerolinka Wizz Air má nyní v nabídce velmi levné letenky do Říma. Několik termínů s nízkou cenou lze nalézt v měsíci červenci. Zpáteční letenka vč. poplatků stojí od 744 korun. V ceně je příruční zavazadlo. Jste-li členy Xclusive klubu, budete mít letenky ještě levnější. Za prodloužený víkend v Římě v červenci zaplatí dvě osoby od 4 855 korun (v ceně jsou letenky a ubytování).

Štítky:
Letenky do Itálie, Letenky do Říma, Letenky Wizz Air, Wizz Air

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Říma? Vybírejte pohodlně online!
 • Air One: V létě do Pisy za 2125 Kč

  (20.04.2012, Letenky levně) Italská nízkonákladová společnost Air One již několik měsíců provozuje spoje z Prahy do Pisy a Milána, avšak nyní má dostupné levné tarify na léto, a to zejména do Pisy, ze které je to jen pár kilometrů k plážím a navíc se budete moci pokusit narovnat místní šikmou věž.

 • Akční Východ: Moskva v létě za 4.675 Kč

  (07.05.2012, Letenky levně) Máte v plánu cestu do Ruska? Nyní je ideální čas a také poslední možnost, jak získat letenky tyto levně, a to zejména na srpen. Při kombinaci airolinek se dá dostat pohodlným letem do ruské metropole z Vídně za 4 675 Kč včetně poplatků a velkých zavazadel.

 • Levné letenky do Británie, Francie nebo Itálie

  (12.06.2011, Rádi cestujeme) V dnešních akčních letenkách najdete takové destinace jako Řím, Atény, Basilej, Oslo, Nice a spoustu jiných. Většinu levnějších letenek najdete v podzimních měsících, i když stále lze zakoupit levné letenky i v létě - například zpáteční let Praha-Oslo v srpnu lze pořídit za necelých 900 korun.  

 • Letenky do Francie a Itálie v létě od 950 Kč!

  (17.01.2013, Akční letenky.cz) Pokud plánujete své cesty celkem s předstihem, mohl by se vám líbit tip na letenky do Francie a Itálie od leteckých společností Volotea a Air One, které prozatím létají z Prahy do čtyř destinací.


Sponzorované odkazy