Levné letenky do Británie, Francie nebo Itálie

12. 06. 2011     Rádi cestujeme

V dnešních akčních letenkách najdete takové destinace jako Řím, Atény, Basilej, Oslo, Nice a spoustu jiných. Většinu levnějších letenek najdete v podzimních měsících, i když stále lze zakoupit levné letenky i v létě - například zpáteční let Praha-Oslo v srpnu lze pořídit za necelých 900 korun.  

Štítky:
Letenky do Francie, Letenky do Itálie, Letenky do Velké Británie, Levné letenky

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Letecky levně do Itálie

  (20.01.2012, Rádi cestujeme) Rádi byste někam za teplejším počasím? Máme pro vás levné letenky do Itálie. S odletem z Prahy či Bratislavy. Levně doletíte do Benátek, Milána a s přestupem v Bergamu také např. na Sicílii do Palerma nebo Sardinii. Cena letenek začíná na zhruba tisícovce.

 • Zpáteční let do Velké Británie za 1 447 Kč

  (25.06.2011, ) Po dlouhé době tu mámě opět akční let do Velké Británie a sice na letiště Londýn Gatwick (LGW). Odlet je u Londýna samozřejmě z Prahy. Cena za tento zpáteční let, který je od low-cost aerolinek EasyJet činí 1 447 Kč.

 • Letenky do Británie od 568 korun

  (19.01.2012, Rádi cestujeme) Dnes se zaměříme na letenky do Velké Británie. Ceny za zpáteční letenku začínají na necelých 600 korunách. Jak už to v poslední době bývá, za tak nízkou cenu neodcestujete z Česka. Níže vypisujeme některé z možných tras a termínů.

 • Levné letenky do Kaunasu, Říma nebo Milana

  (05.10.2010, Rádi cestujeme) Ryanair nabízí levné letenky od 199,- Kč. Poměrně zajímavé jsou tentokrát i odlety z Brna do Londýna nebo Milana. Pokud hodláte letět do Milana z Brna, zaplatíte za dvě osoby přibližně 796,- korun. Levné letenky naleznete u odletů z Berlína, např. do Kaunasu, nebo z Bratislavy.


Sponzorované odkazy