Výhodné JustFly letenky od aerolinky Air Berlin

17. 07. 2012     Akční letenky.cz

Už od června se klienti oblíbené německé aerolinky Air Berlin setkávají s novou strukturou tarifů, která jim umožňuje cestovat ještě výhodněji než dříve. Pro „nízkonákladové“ cestovatele se asi nejlépe hodí nejjednodušší tarif JustFly bez doplňkových služeb. Což takhle strávit několik dnů u Azurového pobřeží? Spíše v pozdějších termínech můžete v rámci zmiňovaného tarifu rezervovat třeba [...]

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Levné letenky aerolinky Air Berlin v tarifu JustFly

  (13.11.2012, Akční letenky.cz) Na webu nízkonákladové letecké společnosti Air Berlin můžete kromě občasných akcí objevit také pravidelný přehled letenek do vybraných destinací za zajímavé ceny. To platí především pro případy, kdy můžete cestovat “na lehko” a rezervovat tak místo v tarifní třídě JustFly.

 • Akční letenky aerolinky Air Berlin v tarifu JustFly

  (20.09.2012, Akční letenky.cz) Na zajímavé letenky z Vídně můžete občas narazit v rezervačním systému oblíbené německé aerolinky Air Berlin, která mimo jiné nabízí také tarif JustFly umožňující výhodnější cestování. V tarifu nejsou zahrnuty doplňkové služby, a proto jsou ceny palubních lístků nižší.

 • JustFly: aerolinka Air Berlin představila nové tarify!

  (18.06.2012, Akční letenky.cz) Druhá největší německá aerolinka Air Berlin se snaží co nejvíce zavděčit svým zákazníkům a nově jim dává možnost zvolit letecký tarif podle jejich gusta. K dispozici jsou nyní FlyClassic (světle modrý) a FlyFlex (tmavě modrý) s doplňkovými službami jako jsou například rezervace sedadel či zavazadla zdarma, nebo JustFly (oranžový) bez dalších služeb.

 • Výhodné ceny do celé Evropy s Air Berlin

  (06.03.2013, Letenky levně) Letecká společnost Air Berlin nyní nabízí velmi výhodné letenky do mnoha destinací s odletem z Vídně, Budapešti nebo Krakova: od 78,- EUR: Varšava od 88,- EUR: Berlín, Dusseldorf, Oslo, Kodaň, Londýn od 98,- EUR: Curych, Vídeň, Frankfurt, Sylt od 138,- EUR: Split, Thessaloniki od 198,- EUR: Ibiza, řecké ostrovy, Tunis od 258,- EUR.


Sponzorované odkazy


Letenky na Slovensko

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.