Letenky do New Yorku za necelých 7 000 korun

26. 08. 2012     Rádi cestujeme

Alitalia znovu překvapuje svými cenami letenek. Opět jsou k dispozici letenky z Evropy do USA za necelých 7 000 korun. Za zpáteční letenku do New Yorku zaplatíte jen 6 836 korun. Odlet je z Ženevy, návrat zpět do Benátek. Pokud pro návrat zvolíte milánské letiště je letenka o pár set dražší.

Štítky:
Alitalia, Letenky Alitalia, Letenky do New Yorku, Letenky do USA

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Letenky do Číny za necelých 7 tisíc korun

  (08.12.2012, Rádi cestujeme) Pořádně levné letenky do Pekingu, New Yorku anebo Irska jsou nyní v prodeji. Obzvláště zajímavé jsou zpáteční letenky do čínského Pekingu. Cena za tento let je 6 974 korun, a to hovoříme o zpáteční letence vč. tax. Odlet je z Benátek, ale návrat je do Prahy. Další zajímavá letenka vede z Polska, nedaleké Wroclavi, do irského Corku. Za zpáteční letenku zaplatíte necelých 1 500 korun.  

 • Letenky do New Yorku od 8 990 korun

  (10.07.2012, Rádi cestujeme) V poslední době nás letecké společnosti příliš nezásobovaly levnými letenkami do USA. Na trasách do Spojených států trochu rozvířila vody aerolinka US Airways. Ta nyní nabízí zpáteční letenky z Dublinu do New Yorku za necelých 9 000 korun. Dublin je sice hůře dostupný pro českého cestovatele, ale váš trip do USA můžete obohatit o návštěvu tohoto irského města. Vybíráme také další letenky - Wroclaw-New York a Praha-Boston.  

 • Zpáteční letenka do New Yorku za 8952 korun

  (14.09.2011, Rádi cestujeme) Dnešní další akční letenky nás zavedou do Spojených státu amerických, konkrétně do New Yorku. Zpáteční let lze totiž v těchto dnech pořídit i pod 9 000 korun. Vypisujeme několik možných tras a termínů, kdy je možné doletět do New Yorku co nejlevněji.  

 • Akční letenky: do Madridu za necelých 800 korun

  (03.09.2011, Rádi cestujeme) Dnešní akční letenky vedou trošku oklikou a to přes letiště v Bergamu. Leťte na Sardinii za necelých 1 500 korun, taktéž Sicílie. Za zpáteční letenku do Madridu zaplatíte dokonce pouze zhruba 777 korun! Odlety jsou z Brna. V ceně jsou taxy a jedno příruční zavazadlo. V ceně není zahrnut poplatek za platbu, který za určitých podmínek může být nulový. Více informací k nulovému poplatku najdete zde.


Sponzorované odkazy