Letenky do New Yorku od 8 990 korun

10. 07. 2012     Rádi cestujeme

V poslední době nás letecké společnosti příliš nezásobovaly levnými letenkami do USA. Na trasách do Spojených států trochu rozvířila vody aerolinka US Airways. Ta nyní nabízí zpáteční letenky z Dublinu do New Yorku za necelých 9 000 korun. Dublin je sice hůře dostupný pro českého cestovatele, ale váš trip do USA můžete obohatit o návštěvu tohoto irského města. Vybíráme také další letenky - Wroclaw-New York a Praha-Boston.  

Štítky:
Letenky do New Yorku, Letenky do USA, Letenky US Airways, US Airways

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Zpáteční letenka do New Yorku za 8952 korun

  (14.09.2011, Rádi cestujeme) Dnešní další akční letenky nás zavedou do Spojených státu amerických, konkrétně do New Yorku. Zpáteční let lze totiž v těchto dnech pořídit i pod 9 000 korun. Vypisujeme několik možných tras a termínů, kdy je možné doletět do New Yorku co nejlevněji.  

 • Letenky do New Yorku za necelých 7 000 korun

  (26.08.2012, Rádi cestujeme) Alitalia znovu překvapuje svými cenami letenek. Opět jsou k dispozici letenky z Evropy do USA za necelých 7 000 korun. Za zpáteční letenku do New Yorku zaplatíte jen 6 836 korun. Odlet je z Ženevy, návrat zpět do Benátek. Pokud pro návrat zvolíte milánské letiště je letenka o pár set dražší.

 • Levné letenky do New Yorku od 8 609 korun

  (24.10.2011, Rádi cestujeme) Plánujete cestu do Spojených států amerických? Pokud vám vyhovuje začít svou cestu po Americe v New Yorku, máme pro vás zajímavou zpáteční letenku. Vyberte si za odletové letiště to v Budapešti a budete mít letenku již za 8 609 korun vč. tax.

 • Levné letenky do New Yorku od 8 355 korun

  (24.10.2011, Rádi cestujeme) Plánujete cestu do Spojených států amerických? Pokud vám vyhovuje začít svou cestu po Americe v New Yorku, máme pro vás zajímavou zpáteční letenku. Vyberte si za odletové letiště to v Budapešti a budete mít letenku již za 8 355 korun vč. tax.


Sponzorované odkazy