SkyEurope rušit lety nebude. Tvrdí, že vážné problémy nemá

13. 01. 2009     Letenkář.cz

SkyEurope neruší ani jeden let navzdory svým pátečním problémům. „Letový zimní řád dodržujeme v celém rozsahu,“ řekl včera mluvčí těchto nízkonákladových aerolinek Tomáš Kika. Reagoval tak na problémy, kdy společnost musela v rychlosti vrátit leasingové společnosti Gecas šest strojů a s velkým zpožděním vysílala svá letadla. „Menší počet strojů v současné době nahrazujeme krátkodobými pronájmy letadel.Není to žádný problém, protože na ...

Štítky:
Leasing, Problémy, SkyEurope

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • SkyEurope má problémy se zpožděními

  (19.08.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká spoelčnost SkyEurope má problémy se zpožděními. Ta se týkají zejména letů z letiště Bratislava, kam aerolinka SkyEurope přesunula své vídeňské lety. Momentálně čekají na letišti cestujícído Dubrovníka, kteří měli odletět v 8:20, odhadovaný čas odletu je 9:35.

 • SkyEurope: problémy s letadlem, zpoždění až 3 hodiny

  (21.08.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost SkyEurope neustále bojuje se zpožděními. Jako by toho na ni nebylo už dost, včera odpoledne měla navíc problémy s letadlem na lince Bratislava – Paříž, které se muselo kvůli technickým problémům vrátit. Lety tak včera nabraly zpoždění až 5 hodin. Dnes situace není o nic lepší. Zpožděna je drtivá většina letů SkyEurope z Bratislavy.

 • SkyEurope má další problémy – teď na letišti ve Vídni

  (12.08.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope má další problémy. Tentokrát jí totiž odmítli odbavit letadla na letišti ve Vídni. Hlavním důvodem byly podle letiště Vídeň Schwechat dluhy, které SkyEurope nebyla schopná uhradit ani po opakovaných upomínkách. Celkem bylo zpožděno 9 linek (z Vídně do Soluně, Burgasu, Atén, Barcelony, Amsterdamu, Nice, Splitu, Zadaru a Bukurešti).

 • Skyeurope nově umožňuje platit pomoci paysafecard

  (17.08.2008, Letenkář.cz) SkyEurope Airlines nově umožnila svým klientům platit za své služby skrze předplacenou kartu paysafecard. Skyeurope se tak stala první leteckou společností, která platbu paysafecard umožňuje. Šla vstříct požadavkům svých klientů, kdy řada z nich nemá platební kartu schopnou platby přes internet, případně se obávají poslat své číslo karty po internetu. Systém předplacených karet paysafecard je v současné době užíván v deseti ...


Sponzorované odkazy


Letenky do Libanonu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.