SkyEurope má další problémy – teď na letišti ve Vídni

12. 08. 2009     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope má další problémy. Tentokrát jí totiž odmítli odbavit letadla na letišti ve Vídni. Hlavním důvodem byly podle letiště Vídeň Schwechat dluhy, které SkyEurope nebyla schopná uhradit ani po opakovaných upomínkách. Celkem bylo zpožděno 9 linek (z Vídně do Soluně, Burgasu, Atén, Barcelony, Amsterdamu, Nice, Splitu, Zadaru a Bukurešti).

Štítky:
SkyEurope

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • SkyEurope má problémy se zpožděními

  (19.08.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká spoelčnost SkyEurope má problémy se zpožděními. Ta se týkají zejména letů z letiště Bratislava, kam aerolinka SkyEurope přesunula své vídeňské lety. Momentálně čekají na letišti cestujícído Dubrovníka, kteří měli odletět v 8:20, odhadovaný čas odletu je 9:35.

 • SkyEurope: problémy s letadlem, zpoždění až 3 hodiny

  (21.08.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost SkyEurope neustále bojuje se zpožděními. Jako by toho na ni nebylo už dost, včera odpoledne měla navíc problémy s letadlem na lince Bratislava – Paříž, které se muselo kvůli technickým problémům vrátit. Lety tak včera nabraly zpoždění až 5 hodin. Dnes situace není o nic lepší. Zpožděna je drtivá většina letů SkyEurope z Bratislavy.

 • SkyEurope rušit lety nebude. Tvrdí, že vážné problémy nemá

  (13.01.2009, Letenkář.cz) SkyEurope neruší ani jeden let navzdory svým pátečním problémům. „Letový zimní řád dodržujeme v celém rozsahu,“ řekl včera mluvčí těchto nízkonákladových aerolinek Tomáš Kika. Reagoval tak na problémy, kdy společnost musela v rychlosti vrátit leasingové společnosti Gecas šest strojů a s velkým zpožděním vysílala svá letadla. „Menší počet strojů v současné době nahrazujeme krátkodobými pronájmy letadel.Není to žádný problém, protože na ...

 • Bude SkyEurope dál působit na letišti ve Vídni?

  (14.08.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope, která se v posledních měsících topí v problémech, musí dnes do 15:00 splatit své dluhy letišti Vídeň. Pokud tak neučiní, letiště Vídeň Schwechat přestane odbavovat její letadla. Letiště Vídeň v případě nesplacení dlužné částky odbaví letadla, která mají odlet do dnešní půlnoci. Od zítřka ale budou muset cestující SkyEurope hledat jinou alternativu.


Sponzorované odkazy


Letenky do Indonésie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.