Leťte levně! Sleva 20% na letenky aerolinky easyJet!

07. 01. 2013     Akční letenky.cz

Hned na začátku nového roku 2013 představila oblíbená nízkonákladová aerolinka easyJet akční nabídku letenek se slevou až 20%, která platí už jen do zítřejší půlnoci. Akce se vztahuje na cesty v období 1. únor – 10. červenec 2013.

Štítky:
Akční letenky, easyJet, Letenky easyJet, Sleva na letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Poslední den slev s ČSA

  (26.04.2013, Letenky levně) Dnes je poslední den, kdy je možné rezervovat levné letenky s ČSA na letní dovolenou. ČSA nabízí slevy na letenky po Evropě a do vybraných destinací po světě. Více zde.

 • Leťte levně na olympiádu! Zpáteční letenky z Prahy do Londýna od 3.330 Kč.

  (11.04.2012, Letenky levně) Letní olympijské hry se uskuteční v Londýně od 26. července do 12. srpna. Pro našince je to nejspíše nadlouho poslední šance, jak se podívat na vrcholný sportovní svátek levně a rychle. Lety do Londýna trvají dvě hodiny a jsou stále dostupná v příznivých cenových relací.

 • Den slev! Air One 25 %, Wizz Air 20 %.

  (04.05.2012, Letenky levně) Dvě airolinky dnes spustily slevy na všechny své lety. Italský low-cost Air One vlastněný Alitalií nasadil do svého internetového vyhledávače 25% slevu. S Air One se můžete podívat do Pisy, Benátek či Milána. Tímto krokem pokračuje dopravce v silné reklamní kampani, kterou v České republice před pár dny spustil.

 • ČSA: Rozšíření výrazných slev na srpen, Kodaň za 2.775 Kč

  (23.07.2012, Letenky levně) Jak jsme informovali před víkendem, Sky Team zahájil akční ceny, avšak nyní je České aerolinie ještě rozšířily. Slevy se týkají několika evropských destinací a především u letů do západní Evropy jde o lety ještě na srpen 2012, takže si můžete doplánovat dovolenou. Nejzajímavější nabídky jsou do Německa.


Sponzorované odkazy