Wizz Air: nová mobilní aplikace a levné letenky

12. 02. 2013     Akční letenky.cz

Několik zajímavých možností pro vycestování na kratší či delší “eurovýlet” můžete objevit na webu nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air, která provozuje lety z Prahy i z Brna. Destinací sice není mnoho, ale možná si mezi Londýnem, Eindhovenem, Bari, Neapolí či Benátkami nakonec vyberete.

Štítky:
Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Další nová linka Wizz Air tentokrát do Ázerbájdžánu

  (12.04.2013, Akční letenky.cz) Zdá se, že nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air začíná být Evropa malá a tak se v rezervačním systému objevují nové dosti zajímavé destinace. Kromě nedávno přidané Dubaje je nyní k dispozici nová linka do Baku, kam začne aerolinka létat od 17. června 2013.

 • Wizz Air: levné letenky z Brna a Prahy od 474 Kč!

  (19.03.2013, Akční letenky.cz) Hledáte levné letenky z letišť v České republice a ještě nevíte kam přesně byste chtěli letět? Což takhle zvolit destinace jako Eindhoven, Řím a Benátky, kam létá z Prahy nebo Brna nízkonákladová letecká společnost Wizz Air. Nejlevnější palubní lísky jsou k mání od 377 Kč resp. 237 Kč (platí pro členy Wizz Discount Clubu (WDC))!

 • Wizz Air: levné letenky do Říma a zpět od 754 Kč!

  (28.02.2013, Akční letenky.cz) Jestliže plánujete v nadcházejících měsících návštěvu Itálie a pátráte po levných letenkách, mohla by vás zaujmout nabídka nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Ta totiž nabízí jednosměrné letenky do Říma a Bari od 377 Kč resp. 647 Kč. S nižší cenou můžete počítat v případě, že ste již členem Wizz Discount Clubu (WDC)!

 • Wizz Air: levné letenky z Brna a Prahy od 229 Kč!

  (27.05.2013, Akční letenky.cz) Na řadu levných letů z Prahy a Brna do několika destinací můžete narazit například na webu nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Pokud se navíc stanete členem Wizz Discount Clubu (WDC), můžete na každé jednosměrné letence ušetřit až 270 Kč a dosáhnout tak klidně na cenu 229 Kč.


Sponzorované odkazy