Akční letenky

Online rezervace letenek:

Zlevněné letenky na Maledivy

05. 12. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnes vám přinášíme tipy na tři akční letenky - let z Vídně do Istanbulu, z Berlína do řecké Soluně a za exotikou vede letenka z Prahy na Maledivy. Asi nejzajímavější, avšak nejdražší, je letenka z Prahy na Maledivy. Za zpáteční letenku zaplatíte 14 725 Kč. Letenku najdete zde. Běžná cena se pohybuje okolo 18 tisíc a více.

KLM nabízí akční letenky do celého světa!

07. 11. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost KLM už se tak nějak chystá na Vánoce a přichází s nabídkou předvánočních levných letenek z Prahy. Speciální akce platí do 19. listopadu nebo do vyprodání. Výhodné palubní lístky najdou klienti na webu ve speciální nabídce a objeví zde možnosti letu do Severní a Jižní Ameriky, Karibiku, Asie či Afriky.

Nové linky z letiště Praha do Evropy a Kanady!

23. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V posledních týdnech se kolem letiště Praha vyrojilo několik nových zajímavých informací a mimo jiné se chystá také zavedení několika nových linek. Všechny lety by měly být spuštěny až v roce 2014 a provozovat je budou aerolinky Air Transat, Germawings, Adria Airways a Aegean Airlines.

Turkish Airlines: akční letenky do Indie či na Maledivy od 12777 Kč!

16. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Do řady exotických destinací se nyní mohou podívat klienti letecké společnosti Turkish Airlines, která nabízí letenky z Prahy či Vídně za velmi výhodné ceny. Při takovýchto cestách je třeba počítat s mezipřistáním na letišti v Istanbulu, kde má přepravce základnu.

Vánoční nákupy s ČSA

15. 10. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Dnes spustila letecká společnost ČSA akci na levné letenky do evropských metropolí, kam se můžete zaletět podívat v období od 1. 12. do 28. 2. 2014. Letenky je možné rezervovat od 15. 10. do 27. 10. do destinací jako například Milán, Kodaň, Paříž nebo Petrohrad. Za snížené ceny najdete letenky i ve vánočních termínech!

Podzimní nabídka letenek aerolinky ČSA od 1990 Kč!

15. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ve své nejnovější nabídce láká klasická letecká společnost ČSA na levné letenky do mnoha evropských destinací. Akce platí od dnešního dne až do 27. října a vztahuje se na cestovní období 1. prosinec 2013 – 28. únor 2014. Na webu aerolinky najdete přehled destinací, do kterých se dostanete z letiště Praha za zvýhodněné částky.

Levné letenky do Londýna, Benátek či Milána od 229 Kč!

14. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jednou z několika nízkonákladových leteckých společností, u které je možné rezervovat velmi levné letenky do vybraných destinací je Wizz Air. Na webu najdou zákazníci mimo jiné lety z Prahy a Brna do Londýna, Benátek nebo třeba Milána.

Akční letenky aerolinky Air France. Indie od 9595 Kč!

10. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na webu klasické letecké společnosti Air France nyní můžete objevit zajímavé nabídky třeba z letiště Praha nebo Vídeň. Akční letenky se vztahují na vybrané destinace v Asii, Jižní Americe, Karibiku, Africe či na Středním východě. Zajímavě vychází například lety z Prahy do Honk Kongu, které je možné rezervovat od 14829 Kč.

Nabídka easyJet letenek z Prahy od 1451 Kč!

08. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Výhodné zpáteční palubní lístky za ceny okolo 1500 Kč mohou klienti rezervovat u nízkonákladové aerolinky easyJet. Z našeho hlavního města je na výběr celkem z 8 evropských destinací a k dispozici už jsou termíny v letní sezoně 2014.

Letenka do Londýna za 587 korun

04. 10. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Opravdu akční letenky hledejte nyní z Brna do Londýna. Cena zpáteční letenky je jen 587 korun. Na konci článku najdete snímek letenky. Za tuto cenu se letenky na internetu dlouho neohřejí. Letí se v půli listopadu.

2 3 4 5 6


Téma: Akční letenky

Aktuálně zde naleznete 592 článků na téma Akční letenky.

Sponzorované odkazy


Letenky do Kuvajtu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.