Akční letenky

Online rezervace letenek:

Akční letenky z letiště Praha od 770 Kč!

02. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dnes jsme si pro vás připravili nabídku hned od tří leteckých společností a z Prahy se takto můžete podívat do Pisy, Rotterdamu a Dublinu. Jednosměrné letenky mohou klienti rezervovat od 770 Kč. Za uvedenou částku jsou k mání lety aerolinky Transavia, která provozuje přímé spojení mezi Prahou a Rotterdamem.

Wizz Air sleva na všechny letenky 20%!

25. 09. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Už podruhé v tomto měsící zlevňuje nízkonákladová letecká společnost Wizz Air všechny letenky do všech destinací o 20%. Pokud zapátráte v rezervačním systému aerolinky, možná se vám podaří objevit nějaký pro vás zajímavý termín. Z letiště Praha jsou například k dispozici levné zpáteční letenky do Milána.

Akční letenky: Dubaj, Londýn, Martinik

24. 09. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Akční letenky již nějaký čas směřují na exotický Martinik. Pokud se tedy nechcete na podzim rozloučit s létem, na Martiniku si jej můžete prodloužit. Cena  zpáteční letenky je nyní od 9 720 korun!

ČSA: levné letenky po Evropě od 1990 Kč

24. 09. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zlevněné letenky celkem do šesti evropských destinací nyní nabízí letecká společnost ČSA od 1990 Kč. Akce se vztahuje na pozdější měsíce, palubní lístky je totiž možné rezervovat minimálně 120 dní před odletem. Za zvýhodněné ceny si tedy klienti aerolinky mohou zaletět do Milána, Kodaně, Stockholmu, Barcelony, Říma a Petrohradu.

Akční letenky do vzdálených destinací od aerolinky KLM

23. 09. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Lákají-li vás americká města či exotické destinace v Karibiku nebo Asii? Využít nyní můžete nabídky letecké společnosti KLM a rezervovat akční letenky. Trvání akce je naplánováno pouze do zítřejšího dne a platí pro cestovní období do 31. března 2014. Z letiště Praha můžete například vycestovat do Chicaga a za zpáteční letenky zaplatíte od 13029 Kč.

Levné letenky od KLM se slevou až 40 %

20. 09. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Doporučujeme nyní sledovat akce na letenky u letecké společnosti KLM na jejich stránce „Pouze šest dnů“. Následující týden budou nabízet letenky za velmi dobré ceny do celého světa se slevou až 40 %. Rezervovat můžete do 24. 9. na cesty, které se uskuteční během podzimu a jara příštího roku.

Sleva 20% na všechny letenky do všech destinací!

04. 09. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Po delší době příchází se svou akcí nízkonákladová letecká společnost Wizz Air a zákazníkům nyní nabízí slevu 20% na všechny letenky. Nabídka se samozřejmě týká také letišť v Praze a Brně, je však omezena pouze na dnešní den! Tato akce se vyplatí především cestovatelům, kteří nejsou členy WIZZ Discount Clubu (roční členství 750 Kč).

Sleva 20 % s Wizzair – pouze dnes!

04. 09. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud se v budoucnu chystáte letět s leteckou společností Wizzair, využijte dnešní slevové akce pro nákup letenek. Pouze dnes je možné rezervovat letenky do všech destinací se slevou 20 %. Sleva se vztahuje na cenu letenky (nikoliv na poplatky za zavazadlo a rezervaci).

Podzimní slevy s ČSA

27. 08. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Právě dnes začíná velký výprodej letenek s ČSA do celé Evropy na cesty od října do prosince. Rezervovat letenky můžete na stránce ČSA do 8. 9. 2013.  

ČSA: velký výprodej letenek z Prahy a Ostravy

27. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Velký podzimní výprodej letenek si pro své zákazníky připravila letecká společnost ČSA a v nabídce jsou především odlety z Prahy a Ostravy. Akce platí od dnešního dne do 8. září a vztahuje se na cestovní období říjen – prosinec.

3 4 5 6 7


Téma: Akční letenky

Aktuálně zde naleznete 592 článků na téma Akční letenky.

Sponzorované odkazy


Letenky do Slovinska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.