Letenky Air Berlin

Online rezervace letenek:

New York – zpáteční přímý let z Berlína za 290€ (8.068 Kč) !

30. 10. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Díky chybě v nacenění tarifu přímých zpátečních letů společnosti Air Berlin na trase Berlín – New York máte momentálně šanci zakoupit letenky za cenu 290.68 € (v přepočtu dnešním kurzem ČNB 8.068 Kč). S rezervací neváhejte, je pravděpodobné, že tarif bude velmi brzo opraven a cena výrazně vzroste.

Zaleťte si do Švédska za 2.264 Kč !

28. 11. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Což takhle udělat si na přelomu února a března příštího roku výlet za krásami zasněžené Skandinávie? A navíc za velmi přijatelnou cenu? Letecká společnost Air Berlin momentálně nabízí velice příznivé ceny zpátečních letenek na trase Vídeň – Stockholm.

Zpáteční letenky z letiště Vídeň od 2545 Kč!

22. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na palubní lístky za zajímavé ceny mohou občas natrefit zákazníci němecné letecké společnosti Air Berlin, která létá do mnoha destinací po celém světě. Z letišť nacházejících se v blízkosti našich hranic mohou klienti zvolit například lety z letiště ve Vídni.

Švýcarsko z Prahy a Vídně od 2176 Kč!

30. 05. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud se v budoucnu chystáte navštívit krásné Švýcarsko, vyplatí se využít služeb leteckých společnosti Air Berlin nebo Swiss, které nabízí lety z letiště v Praze a Vídni. V rezervačním systému nyní mohou klienti objevit zpáteční letenky od 2176 Kč včetně poplatků.

Letenky na Curacao za 10.860 Kč

19. 05. 2013     AkčníLetenka.cz     Trvalý odkaz

Akční letenky na karibský ostrov Curacao s odletem z Düsseldorfu jsou dostupné za 10.860 Kč.

Air Berlin a Vueling: akční letenky do Barcelony od 2590 Kč!

11. 04. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Právě nyní je vhodná doba pro rezervaci letenek do katalánské metropole u leteckých společností Air Berlin či Vueling, které  létají výhodně z Vídně resp. z Prahy. Nejlevnější zpáteční lety jsou k dispozici v řadě termínů od 2590 Kč včetně poplatků. U německého přepravce mohou klienti rezervovat levné palubní lístky především na měsíce květen a červen.

Air Berlin: letenky z Vídně do Říma, Curychu a Nice

18. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pro cesty do Francie, Itálie či Švýcarska můžete mimo jiné využít němecné letecké společnosti Air Berlin, která často nabízí levné letenky za poměrně atraktivní ceny. Z letišť nacházejících se v blízkosti našich hranic mohou klienti zvolit lety z letiště ve Vídni.

Air Berlin nabízí nejlevnější letenky v tarifu JustFly

03. 01. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letenky za poměrně atraktivní ceny můžete pravidelně nacházet na webových stránkách němecné letecké společnosti Air Berlin. Výhodně například vychází cesty z letiště ve Vídni a termínů bývá obvykle dostatek. Právě teď jsou k dispozici třeba zajímavé lety na trase Vídeň – Curych (ZRH) od 1925 Kč včetně poplatků.

Keňa s odletem z Mnichova od 9.540,- Kč

02. 11. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Letecká společnost Air Berlin nabízí levné letenky z Mnichova do Mombasy. Pokud byste se chtěli objevit národní parky v Keni, můžete využít současné nabídky letenek u společnosti Air Berlin, která nyní nabízí lety již od 9.540,- Kč. K dispozici jsou místa v únoru, březnu a dubnu příštího roku.

Letenky z Vídně: akce aerolinky Air Berlin pouze dnes!

09. 10. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pouze dnes mají klienti německé nízkonákladové aerolinky Air Berlin možnost rezervovat zlevněné zpáteční lety do mnoha destinací od 1680 Kč včetně poplatků. Cestovní období je stanoveno na 1. listopad – 15. březen a letenky v tarifní třídě FlyClassic jsou v této chvíli k dispozici za stejné i nižší ceny jako ve třídě JustFly.

1 2 3 4


Téma: Letenky Air Berlin

Aktuálně zde naleznete 31 článků na téma Letenky Air Berlin.

Sponzorované odkazy