Letenky do Alghera

Online rezervace letenek:

Bratislava – Alghero za 1 413 Kč

04. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Poleťte v dubnu na ostrov Sardínie s irským dopravcem Ryanair, který obsluhuje linku Bratislava – Alghero. Sebou do letadla si můžete vzít 2 malá kabinová zavazadla, jež jsou zahrnuty v ceně zpáteční letenky.

Letenky k moři: Sicílie, Sardinie a Chorvatsko

22. 06. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vybíráme aktuální levné letenky k moři. Oproti letům v minulých letech jsou ceny o kapku vyšší, a tak je poměrně velice těžké najít cenu zpáteční letenky pod tisíc korun. Samozřejmě hovoříme o přímořských destinacích jako jsou Trapani (Sicílie), Alghero (Sardinie), Malta, ale třeba také Neapol (Neapolský záliv). Pokud nutně nepotřebujete k moři, lze zakoupit letenky do Eindhovenu či Milana pod 1 000 Kč.

Z Bratislavy do Alghera od 1.690,-Kč

25. 01. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud se hodláte podívat na Sardínii, můžete využít levných letenek z Bratislavy do Alghera  již od 1.690,-Kč. Jedná se o přímý let se společností Ryanair. Ceny jsou včetně všech poplatků a jsou platné od dubna. Pro rezervaci volejte do cestovní agentury Sky+ (www.skyplus.cz) na 224 304 777 nebo pište na email travel@skyplus.cz. Heslo pro nákup zní: „letenkylevne“.

Levné letenky k moři: Sardinie na prodloužený víkend

08. 08. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

z Bratislava do Alghero - odlet 23.10./přílet 27.10. Ryanair (objednat) 923 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka  

Akční letenky a levné ubytování: Neapol, Petrohrad, Sardinie

29. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnešní akční letenky jsme sepsali od společností Ryanair, Air Berlín a Wizzair. Cenově atraktivní je např. trasa Berlín-Moskva, Praha-Neapol, Katovice-Oslo nebo Bratislava-Alghero. Město Alghero najdete na Sardinii na západním pobřeží ostrova. Město je přímořské. V blízkosti je spousta dalších menších přímořských středisek.

Nové linky aerolinky Ryanair: Malaga & Alghero

28. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladový přepravce Ryanair otevírá dvě nové linky. Tentokrát se jedná o letní destinace Malaga a Alghero. Nové linky do španělské Malagy i do sardinského Alghera provozuje Ryanair z Bratislavy 2 x týdně a to každou středu a neděli (Malaga) a čtvrtek a neděli (Alghero).

Akční letenky od EasyJet a Ryanairu

23. 05. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Pouze dnes můžete zakoupit akční levné letenky u Ryanairu za cenu od 79,- Kč, aspoň tak to uvádí Ryanair na svých webových stránkách. Za tuto cenu můžete letět s Ryanairem z Prahy do Frankfurtu. V reálu pak je cena od 179,- Kč. Z Bratislavy údajně do Alghera a Trapani doletíte za 3 €. Skutečnost je však opět jiná. Cena letenky s poplatky se v reálu pohybuje na úrovní 20 €.

Ryanair: akční letenky jen od €3

20. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pro všechny akční nadšence do létání tu máme výbornou zprávu – irský nízkonákladový přepravce Ryanair opět přichází s akční nabídkou letenek. Tentokrát cena letenek klesá až na €3 tedy asi 77 Kč. Za danou cenu mohou nadšenci do cestování letět například z Prahy do Frankfurtu a nebo z Bratislavy do Trapani či Alghera.

1


Téma: Letenky do Alghera

Aktuálně zde naleznete 8 článků na téma Letenky do Alghera.

Sponzorované odkazy


Letenky na Taiwan

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.