Letenky do Antalye

Online rezervace letenek:

Odkud letět nejlevněji do Turecka?

15. 06. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Turecko je čím dál oblíbenější destinací mnoha turistů. Ty láká nejen turecké pobřeží či hory, ale i město Istanbul se stává cílem mnoha z nich. Město, jež leží na „dvou kontinentech“ – v Evropě a Asii. Nejlevnější letenky do Turecka hledejte z Německa, případně Rakouska. Letenky do Istanbulu se pohybují od dvou tisíc korun. Antalya bývá o něco dražší, nyní je ovšem k dispozici zpáteční last minute letenka za hezkých 2 041 korun.

Smart Wings: Antalya z Ostravy za 6.517 Kč

23. 05. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Plánujete cestu do Turecka a nechce se Vám létat s přestupem z Prahy? Smart Wings má v nabídce ještě mnoho míst do jejich „dovolenkářských“ letadel, které prodává za 6.517 Kč včetně poplatků a zavazadla do 15kg na osobu. Lety jsou provozovány sice i z Prahy, avšak cenově výhodné jsou pouze z Ostravy.

Levné letenky do turecké Antalye jen za 3 866 Kč

01. 09. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

V dnešním tipu na levné letenky pro vás máme kousek od charterové společnosti Sun Express. Zpáteční letenky z Vídně do tureckého letoviska Antalya pořídíte jen za 3 866 Kč. Za tuto báječnou cenu můžete letět třeba v termínu od 16. září do 27. září. Letenky si v případě zájmu objednávejte na webu SunExpress.com.tr.

Vánoce v Turecku - letecky

22. 04. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

z Praha Ruzyně do Antalya Airport - odlet 20.12./přílet 3.1. ebookers (objednat) /anebo u Pelikana - cena je však podstatně vyšší/ 3349 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka  

Levné letenky do Antalye: Z Drážďan do Turecka v létě jen za 4 621 Kč!

16. 02. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou levných letenek do dovolenkové Antalye přišel tamní přepravce Pegasus Airlines. Zpáteční letenky z Drážďan do Turecka tak pořídíte za 4 621 Kč. Antalya je dvoumilionové město na pobřeží Středozemního moře. Nabízí tak zábavu pro celou rodinu.

Levně na dovolenou k moři?

31. 01. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

S blížícím se jarem, někteří z nás již plánují letní dovolenou u moře. Hledali jsme nejlevnější možné letenky do oblíbených destinací, jako jsou Mallorka, Ibiza či Sardinie. V příštím díle budeme pokračovat Sicílií, řeckými ostrovy nebo tureckým městem Antalya. U každé destinace navíc uvádíme aktuální levné ubytování pro danou oblast.

SmartWings: nové letenky Praha – Antalya

10. 12. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

SmartWings, česká nízkonákladová společnost, včera na svých stránkách uveřejnila zprávu o nové lince. Od včerejška si tak můžete zarezervovat letenky Praha – Antalya. Linka je dostupná od 19. března 2011 a prozatím je k dispozici do 16. října 2011.

1


Téma: Letenky do Antalye

Aktuálně zde naleznete 7 článků na téma Letenky do Antalye.

Sponzorované odkazy


Letenky do Turecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.