Vánoce v Turecku - letecky

22. 04. 2011     Rádi cestujeme

z Praha Ruzyně do Antalya Airport - odlet 20.12./přílet 3.1. ebookers (objednat) /anebo u Pelikana - cena je však podstatně vyšší/ 3349 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka  

Štítky:
Akční letenky, Letenky do Antalye, Letenky do Turecka

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Levné letenky na Vánoce nebo Silvestr

  (19.09.2011, Rádi cestujeme) Rádi byste letos Vánoce trávili jinde než obvykle? Vyhledali jsme pro vás aktuální nejlevnější letecké destinace v období Vánoc nebo Silvestra. Leťte o Vánocích do Paříže za necelých 1 550 korun. Zajímá vás, jak vypadá Silvestr v Římě? Letos letenka stojí necelých 1 300 korun a můžete jej prožít na vlastní kůži. K levným letenkám patří také let do Istanbulu, opět v období vánočních svátků.  

 • Na vánoce do Istanbulu?

  (11.11.2010, Rádi cestujeme) Istanbul je město dvou kontinentů. Bývá označován také názvy jako Konstantinopol či Cařihrad. Část města leží ještě v Evropě a jiná část města je už součástí Asie. Prakticky všechny významné památky najdete ve čtvrti Sultanahmet.  Mezi významné památky patří Hagia Sophia, Modrá mešita a palác Topkapi.  Hledali jsme levné letenky do tohoto města, které bylo označeno jako „Evropské město kultury“.  Poměrně dost pravidelných linek létá do Istanbulu z německých letišť, jako jsou např. Berlín nebo Mnichov. V tabulce najdete jeden z možných termínů.

 • Vánoce v Damašku za 3 924 Kč

  (25.05.2011, ) Velmi levně nyní můžete zakoupit zpáteční letenku do Damašku v Sírii a to jen za 638 PLN (polský zlotý), což je v přepočtu zhruba 3 924 Kč. Jedinou nevýhodou jinak skvělé akce je, jak už polská měna nasvědčuje, odlet z polské Varšavy.

 • Na Vánoce levně do africké Nairobi

  (26.04.2011, Rádi cestujeme) z Praha Ruzyně do Nairobi Jomo Keňatta - odlet 23.12./přílet 31.12. Pelikan (objednat) 16836 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka   z Vídeň do Nairobi Jomo Keňatta - odlet 21.12./přílet 29.12. Pelikan (objednat) 13994 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka  


Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.