NIKI Luftfahrt a Air Bulgaria: Sofie z Vídně v létě za 2 431 Kč

28. 05. 2012     Letenky levně

Air Berlin a Fly Niki zvýšily počet letů z Vídně do Sofie a ač se z linky částečně stáhla národní aerolinka Bulgarian Air, dlouhodobě se díky tomuto kroku snížily tarify do země růží. Navíc stejnou destinaci také pravidelně létá Austrian Airlines, avšak za vyšší ceny.

Štítky:
Austrian, Letenky Austrian, Letenky do Bulharska, Letenky do Sofie

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Sofie? Zajímají vás letenky Vídeň? Vybírejte pohodlně online!
 • Levné letenky do Sofie: S odletem z Vídně jen za 1 532 Kč

  (24.11.2011, Letenky levně) S nabídkou cenově příznivých letenek do bulharské Sofie přišla společnost Air Berlin, v případě odletu z Vídně dáte za zpáteční letenku včetně poplatků jen 1 532 Kč. Za tuto cenu můžete letět třeba 17. ledna 2012 tam a 23. ledna zpět. V případě zájmu si letenky můžete objednávat na webu AirBerlin.com.

 • Niki Luftfahrt: Vídeň – Tel Aviv za 5 630 kč

  (14.08.2012, ) Akční letenky z Vídně do Tel Avivu za 5630 kč. Letenky si můžete zarezervovat u společnosti Niki Luftfahrt. Vybírat můžete z termínů od října 2012 do dubna 2013. Volné termíny letenek do Tel Avivu naleznete zde Zajímavost: Některé státy považují Tel Aviv za hlavní město Izraele. Česká republika považuje za hlavní město Jeruzalém.

 • Air Berlin: levné letenky do Sofie a Curychu

  (18.08.2011, Akční letenky.cz) Podzim se blíží a letecké společnosti se předhánějí s nejlepšími nabídkami levných výletů. Německá aerolinka Air Berlin nabízí svým zákazníků akční jednosměrné lety z Vídně do mnoha destinací od 1099 Kč (€44,99) včetně poplatků. Vyhodně se můžete vypravit například po trase Vídeň – Sofie.

 • Z Vídně do Moskvy za 2 600,- Kč

  (21.09.2012, Letenky levně) Cesta do Ruska většinou nebývá levná záležitost, protože se k nákladům na letenku musí ještě připočítat poměrně drahé vízum a ubytování na místě. Nyní máte možnost výrazně ušetřit na letence, pokud poletíte z Vídně s leteckou společností Niki za 2 600,- Kč. K dispozici jsou místa od listopadu do března 2013.


Sponzorované odkazy


Letenky do Bulharska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.