Letenky do Düsseldorfu

Online rezervace letenek:

Český dopravce zahájí provoz linky Ostrava - Praha - Düsseldorf

14. 01. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

ČSA bude od 1. března 2015 provozovat novou linku z ostravského letiště Leoše Janáčka přes Prahu do německého Düsseldorfu. Nová linka bude v provozu třikrát týdně.

Akční letenky: Ryanair od 170 korun

18. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irská aerolinka Ryanair opět vydala svou slevovou akci a nabízí letenky od 170 Kč, neboli od 7 €. Dle oficiálních informací je akce platná na vybrané lety v období od 7. března do 14. dubna 2011. Za takto nízkou cenu lze letět např. z Brna či Bratislavy do Milana. Podobně levně pak je možné letět z Wroclavy do Bruselu, Düsseldorfu, Osla, Bologně, z Krakova do Paříže, z Memmingenu u Mnichova do Pisy, Valencie,  Edinburghu, z Frankfurtu-Hahn na Sardinii, do Kaunasu apod.

Ryanair vydal zimní letový řád pro Leeds

08. 07. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ryanair plánuje na nejbližší zimu mít v Leedsu dvě letadla a provozovat z Leedsu 13 tras, včetně nových tras do Barcelony, Düsseldorfu, polského Gdaňsku a do Fuerteventury na Kanárských ostrovech. Ryanair očekává, že přepraví přes 1 mil. cestujících ročně a hodlá udržet 1 000 pracovních míst v regionu Yorkshire.Na území Velké Británie Ryanair spíše hodlá omezit své aktivity, podobně jako v Praze. Leeds je však výjimkou.

Ryanair a Danube Wings ruší lety

22. 02. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Slovenská letiště přijdou o další čtyři lety. Tentokrát ruší lety nízkonákladové letecké společnosti Ryanair a Danube Wings. Ryanair přestane na konci dubna létat z letiště Bratislava do Düsseldorfu a Frankfurtu. Aerolinka Danube Wings, která čelí řadě finančních problémů, ruší linky z popradského letiště na letiště Londýn Luton a Dublin. Oba lety budou zrušeny v březnu.

1


Téma: Letenky do Düsseldorfu

Aktuálně zde naleznete 4 články na téma Letenky do Düsseldorfu.

Sponzorované odkazy