Letenky do Pisy

Online rezervace letenek:

Zpáteční letenky Praha – Pisa na léto za 2.502 Kč

09. 06. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

S italskou nízkonákladovou společností Air One, kterou provozuje dopravce Alitalia, můžete vyrazit ve spoustě červencových a srpnových termínů z Prahy přímo do italské Pisy.

Air One z Prahy do Pisy a Benátek od 1851 Kč

14. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V této chvíli mohou zákazníci letecké společnosti Air One rezervovat přímé lety z Prahy do Itálie za zajímavé ceny a k dispozici jsou 2 destinace, kam aerolinka létá z našeho hlavního města napřímo.

Akční letenky z Prahy do Rigy či Pisy od 1599 Kč!

25. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zpáteční letenky z Prahy za zajímavé ceny mají nyní k dispozici cestovatelé, kteří v tomto roce plánují návštěvu měst Pisa či Riga. V rezervačním systému leteckých společností Air One a airBaltic se totiž právě nachází termíny pro cestu tam i zpět od 1599 Kč! Jedná se však o velmi omezenou nabídku.

Levné letenky tentokrát do Moskvy či Pisy

12. 12. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Moskva, Istanbul, Pisa anebo Tokio - destinace, do kterých jsme našli levné a zajímavé letenky. Ze všech bychom vyzvedli let z Prahy do Moskvy. Za zpáteční let zaplatíte zhruba 3 500 korun. Za přibližně 2 000 korun pro změnu doletíte z Prahy do italské Pisy. Nejlevnější mezi dnešními akčními letenkami je let z Prahy do Milana, 1 120 korun u Pelikana. Pokud zakoupíte let přímo u Wizzairu, bude letenka z největší pravděpodobností ještě levnější.

Air One: levné letenky do Itálie od 785 Kč

12. 12. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Další možností, jak sehnat vcelku výhodné letenky například do Itálie, je letecká společnost Air One, která létá z Prahy do Milána, Pisy a Benátek a nejnižší ceny jednosměrných letů se v současné době pohybují okolo 785 Kč.

Z Prahy do Pisy za 1286,-Kč!

22. 11. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Italská letecká společnost Air One nabízí výhodný let z Prahy do Pisy za 1286,-Kč! Největším lákadlem je nepochybně symbol Itálie Šikmá věž, na Piazza dei Miracoli (Náměstí zázraků), které ročně navštíví tisíce turistů. Celé Toskánsko je nádherné.

Akční letenky: Pisa od 749 Kč, Benátky za 474 Kč

05. 10. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Pomalu jsme se přehoupli z letní sezóny do té podzimní, a tak můžeme najít o něco levnější letenky, než v létě. K dispozici jsou opravdu zajímavé letenky - z Prahy do Benátek za  474 Kč, z Prahy do Barcelony za přibližně 1 000 Kč aj. Obě ceny jsou mimořádně nízké, a pokud jste plánovali výlet do těchto měst, vyplatí se nakupovat letenky nyní.

Akční letenky: Pisa od 749 Kč, Benátky za 668 Kč

05. 10. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Pomalu jsme se přehoupli z letní sezóny do té podzimní, a tak můžeme najít o něco levnější letenky, než v létě. K dispozici jsou opravdu zajímavé letenky - z Prahy do Benátek za  474 Kč, z Prahy do Barcelony za přibližně 1 000 Kč aj. Obě ceny jsou mimořádně nízké, a pokud jste plánovali výlet do těchto měst, vyplatí se nakupovat letenky nyní.

Akční letenky aerolinky Air One od 750 Kč

30. 08. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Italská nízkonákladová aerolinka Air One propaguje na svém webu zvýhodněné letenky z Prahy do 3 italských měst a pokud vám nevadí trochu hledání, můžete najít poměrně zajímavé tarify. Levnější lety mohou klienti letecké společnosti rezervovat například v měsících říjen či listopad.

S Air One letecky do Itálie levněji

29. 07. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Italský dopravce si pro nás připravil zajímavou nabídku letenek z Prahy do italských měst Milano, Pisa a Benátky. Pokud plánujete let z Prahy do Pisy, budou právě letenky Air One zřejmě ty nejlevnější. Na trasách do Milana či Benátek již Air One má silnou konkurenci. Například na trase Praha-Benátky aerolinku Wizzair, která letenky do Benátek nabízí i za cenu pod 1 000 Kč.

1 2 3


Téma: Letenky do Pisy

Aktuálně zde naleznete 25 článků na téma Letenky do Pisy.

Sponzorované odkazy