Ryanair a Danube Wings ruší lety

22. 02. 2010     Akční letenky.cz

Slovenská letiště přijdou o další čtyři lety. Tentokrát ruší lety nízkonákladové letecké společnosti Ryanair a Danube Wings. Ryanair přestane na konci dubna létat z letiště Bratislava do Düsseldorfu a Frankfurtu. Aerolinka Danube Wings, která čelí řadě finančních problémů, ruší linky z popradského letiště na letiště Londýn Luton a Dublin. Oba lety budou zrušeny v březnu.

Štítky:
Danube Wings, Letenky do Dublinu, Letenky do Düsseldorfu, Letenky do Frankfurtu, Letenky do Irska, Letenky do Londýna, Letenky do Německa, Letenky do Velké Británie, Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Smart Wings ruší linku Praha – Bukurešť

  (15.10.2010, Akční letenky.cz) Česká nízkonákladová společnost Smart Wings se rozhodla zrušit svoji nově zavedenou linku z Prahy do rumunské Bukurešti. Aerolinka přitom plánovala, že její lety budou dostupné od 31. října 2010.

 • WizzAir ruší lety z Prahy

  (16.11.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir ruší na zimní sezónu některé frekvence letů. Důvodem je zejména špatný odhad poptávky po letenkách během zimní sezóny. Zatím se ruší jen některé frekvence, podle iDNES.cz nechce WizzAir zatím žádné lety rušit.

 • Smart Wings zavádí novou linku Praha - Burgas

  (11.06.2009, Akční letenky.cz) Smart Wings zavádí novou linku z Prahy do bulharského Burgasu. Let bude operován každou neděli moderními letouny Boeing 737-800. Využijte pro svou dovolenou přímý let z Prahy za zajímavé ceny. Smart Wings nabízí na všech svých letech občerstvení zdarma. Všichni pasažéři Smart Wings mohou zdarma přepravit 5kg kabinového a 20kg odbaveného zavazadla.

 • Smart Wings zavede v létě šest nových linek

  (09.04.2009, Letenkář.cz) Nízkonákladové aerolinie Smart Wings, které provozuje česká společnost Travel Service, zavedou během letní sezony šest nových linek z Prahy. Nové lety Smart Wings zamíří do Středomoří. Polovina novinek připadá na Řecko, nové spoje budou létat do Soluně a na ostrovy Korfu a Zakynthos. Počátkem května zamíří letadlo Smart Wings poprvé do Neapole a o měsíc později začne společnost ...


Sponzorované odkazy


Letenky do Chorvatska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.