Ryanair vydal zimní letový řád pro Leeds

08. 07. 2010     Rádi cestujeme

Ryanair plánuje na nejbližší zimu mít v Leedsu dvě letadla a provozovat z Leedsu 13 tras, včetně nových tras do Barcelony, Düsseldorfu, polského Gdaňsku a do Fuerteventury na Kanárských ostrovech. Ryanair očekává, že přepraví přes 1 mil. cestujících ročně a hodlá udržet 1 000 pracovních míst v regionu Yorkshire.Na území Velké Británie Ryanair spíše hodlá omezit své aktivity, podobně jako v Praze. Leeds je však výjimkou.

Štítky:
Letenky do Barcelony, Letenky do Düsseldorfu, Letenky do Fuerteventury, Letenky do Gdaňsku, Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Zimní Alpy levně

  (17.11.2010, Rádi cestujeme) Plánujete strávit několik dní v Alpách? Vybrali jsme několik tipů na kvalitní lyžování v rakouských Alpách. V článku najdete ceny skipasů, informace o sjezdovkách, vlecích apod.Nevynechali jsme aktuální nabídku levného ubytování v Alpách. Zimní Alpy mají určitě co nabídnout. Například ve středisku Bad Gastein - Ski Amade vás čeká 118 kilometrů sjezdovek!

 • Aerolinka Germanwings zveřejnila zimní letový řád

  (10.05.2010, Akční letenky.cz) Německá nízkonákladová letecká společnost Germanwings zveřejnila nový zimní letový řád pro sezónu 2010/11. Germanwings bude podle nového plánu létat ze šesti základen – jmenovitě z letišť Kolín nad Rýnem/Bonn (CGN), Stuttgart (STR), Berlín-Schönefeld (SXF), Hannover (HAJ), Hamburg (HAM) a Dortmund (DTM) do sedmi desítek atraktivních destinací po celé Evropě. Nejvíce nových linek přitom zaznamená letiště Hannover.

 • Jet2 nabízí levné letenky: akční nabídka od 960 Kč

  (29.07.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Jet2 nabízí levné letenky. Akční nabídka letenek platí pro lety Praha – Leeds a Praha – Edinburgh a cena je dostupná již od 959.99 Kč jednosměrně včetně poplatků. Do vybraných destinací můžete z některých britských měst (např. Leeds, Belfast, Manchester) pořídit v rámci této akce letenky od pouhých L2.99.

 • Ryanair a WizzAir: snížení počtu letů na zimní sezónu

  (03.08.2009, Akční letenky.cz) Čeští cestující se budou muset připravit na omezování pravidelných linek během letní sezóny. Již před časem oznámil Ryanair omezení letů na britském letišti Londýn Stansted. Tato redukce postihne oblíbenou linku Brno – Londýn (místo dosavadních 7 letů týdně se do Londýna bude létat pouze čtyřikrát).


Sponzorované odkazy