Letenky do Portugalska

Online rezervace letenek:

Portugalské Faro se stopoverem v Madridu jen za 1 142 Kč! Odlet z Prahy!

01. 08. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud rádi navštěvujete víc zemí naráz, máme tu pro vás nedělní tip na říjnovou cestu na jihozápad Evropy. Z Prahy odletíte nejprve do portugalského Fara, kde strávíte pět nocí a poté se na jednu noc přemístíte do španělského Madridu. Navštívíte tedy hned dvě evropské země, avšak za letenku zaplatíte pouhých 1 142 Kč!

Akční letenky a levné ubytování: Paříž, Stockholm, Mallorca

25. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Akční letenky se nám pomalu zhouply na podzimní měsíce. Ryanair začal vydávat své akční slevy na měsíce září a říjen. Zároveň v těchto měsících lze získat levněji ubytování, oproti červenci či srpnu. Například velmi příjemná je cena ubytování a letenky na Mallorku nebo portugalského Fara. Věříme, že zaujmou i ceny letenek či ubytování do měst jako jsou Paříž či Brusel.

Zpáteční letenky Praha – Lisabon od 5735 Kč

18. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Láká Vás Portugalsko? Rezervujte si letenky s leteckou společností TAP. Na lince Praha – Lisabon je možné koupit letenky od 5735 Kč. Cena sice není nijak obzvlášť nízká, vzhledem k tomu, že je ale let přímý,aerolinka není low cost a cena je za zpáteční letenky včetně poplatků, je pro milovníky Portugalska určitě přijatelná.

Akční letenky a levné ubytování na Sicílii, do Paříže, Bangkoku a Říma

07. 05. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V článku najdete aktuální akční letenky na Sicílii, Mallorcu, do Portugalska nebo Moskvy, Bangkoku, Kolína, Paříže atd. Ryanair tentokrát z Prahy prakticky nic zajímavého nenabízí. Už v červenci Ryanair zruší své trasy Praha-Frankfurt a Praha-Birmingham. Mnohem lépe je na tom letiště Bratislava nebo Wroclaw. EasyJet nabízí zajímavé ceny letenek na trase Praha-Milan. Wizzair nabízí levné letenky např. na trase Katovice-Oslo. Cena pod 1 400,- Kč.Levné ubytování hledejte například v portugalském městě Faro, cena za dvoulůžkový apartmán od 783,- Kč. Levná je i Mallorca, Bologna nebo Bangkok.

Lufthansa zlevnila lety z Prahy na 2990 Kč

02. 12. 2008     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Od 10. listopadu Lufthansa upravila ceny letenek z Prahy do většiny evropských destinací. Do strategických dopravních uzlů ve Frankfurtu, Mnichově a Düsseldorfu, kam společnost létá z Prahy přímo, se cestující dostanou již za 2490 Kč včetně všech poplatků. Na 4990 korun zlevnily letenky do populárních prázdninových destinací, jako jsou například Barcelona, Porto, Malta, Nice, Malaga nebo Lisabon. Ještě levnější jsou pak ...

1 2 3 4 5


Téma: Letenky do Portugalska

Aktuálně zde naleznete 45 článků na téma Letenky do Portugalska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Belgie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.