Letenky do Portugalska

Online rezervace letenek:

Na Madeiru o 1250 Kč levněji s Lauda Air

25. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud jste někdy přemýšleli o návštěvě sympatického portugalského ostrova Madeira, též nazývaného “zelený ráj“, “Ostrov květin“ či „perla Atlantiku“, a zároveň je pro vás výhodné cestování z letiště Vídeň Schwechat, máte nyní jedinečnou příležitost.

Levné letenky z Brna do Fezu přes Milano

12. 10. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ryanair nabízí levné letenky od 173,- Kč / 7 €. Akce je platná do čtvrtku 14. října 2010. Nejvíce zlevněných letů najdete v měsících listopad a prosinec. Leťte levně z Brna do Milana a poté pokračujte například do Fezu. Zpáteční letenky pro dvě osoby celkem stojí cca. 3 154,- Kč. Levné letenky jsou i na jiných trasách, například z Brna do Londýna, z Bratislavy do Bruselu. Mezi levné letenky řadíme také některé letenky na trase z Londýna na Kanárské ostrovy - ostrov Tenerife. Na této trase lze najít zpáteční letenky za cenu 3 135,- Kč - cena je za dvě osoby.

Nejlevnější easyJet letenky do Lisabonu – 1670 Kč

07. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letenky do Lisabonu bývají většinou poměrně drahé (kolem 5000 Kč), přinášíme proto příjemné povzbuzení pro ty, kteří mají na podzim nějaké to volno a mohou si tedy dopřát levné letenky do Portugalska a to již od 1670 Kč za cestu tam i zpět.

Nejlevnější akční letenky a ubytování: Milan, Bari, Fez

31. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nejlevnější akční letenky se pohybují dnes od 92,- Kč - Wizzair do této chvíle neukončil svou slevovou akci, dá se očekávat, že v průběhu dne dojde k ukončení nebo prodloužení. Ryanair vydal akci, kdy nabízí letenky od 6 €. Mezi zajímavé destinace patří Milan, Bari, Brusel anebo Fez. Do Maroka se můžete ve dvou letecky dopravit z Bratislavy, přes Milan do Fezu za 48 €. V ceně je i zpáteční letenka, taxy, příruční zavazadla. Chybí poplatek za platbu, který je však nízký.Rádi bychom vás také upozornili, že jsme spustili další kolo fotosoutěže, do které se může zapojit každý registrovaný uživatel našeho webu. Soutěží se o pobyt v Alpách, na Fatře u Liptova a o pobyt v Krkonoších.

Nejlevnější akční letenky a ubytování: Lisabon, Neapol, Pisa

27. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Opět jsme hledali nejlevnější akční letenky společností Ryanair, Wizzair a EasyJet. Mezi zajímavé destinace by mohl patřit Lisabon. Za 4 dny ubytování a letenky - to vše pro dvě osoby - zaplatíte celkem 5 418,- Kč. Atény jsou zhruba o tisíc korun dražší. Odlet je z Berlína. Z Prahy je zajímavá trasa do Neapole. Dvě osoby zaplatí za ubytování a letenky cca. 4 300,- Kč.A co takhle si zaletět na prodloužený víkend do italské Pisy? Letenka pro dvě osoby, tam i zpět, vč. tax (bez poplatku za platbu) stojí 40 €. Nevynechali jsme také nabídku nejlevnějších letenek k moři, např. na Sicílii.

Nejlevnější letenky do Moskvy, Petrohradu nebo na Madeiru

25. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ceny letenek a apartmánu jsou za dvě osoby. Air Berlin nabízí zlevněné letenky například do Moskvy, Petrohradu anebo na Madeiru. Mezi další zajímavé destinace v podání Air Berlin patří Kodaň a Nice.

Nejlevnější letenky začínají na 130 korunách

20. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Velmi levné ubytování je tentokrát v Lisabonu. Tři noci v tomto úžasném městě pro dvě osoby stojí 1 858,- Kč. S letenkami zaplatíte 4 459,- Kč. Sledujte nabídku v tabulce EasyJetu. Levné letenky jsou z Prahy do Stockholmu. Již to dlouho nebude trvat, a za dnešní ceny do Stockholmu se jen těžko letecky dopravíte. Hodně zajímavá je trasa do Londýna - za dvě osoby zaplatíte jen cca. 530,- Kč za letenky vč. tax!

Tip na levný eurovíkend: letecky do Porta

19. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Porto je druhé největší město Portugalska. Někdy je označován názvem Oporto. Město je nedaleko Atlantského oceánu. Oblast patří k nejvíce navštěvovaným v Portugalsku. My vám ukážeme, jak v tomto městě strávit pár dní a to poměrně levně. Levné letenky a ubytování jsou základem levného eurovíkendu. A tak jsme hledali způsob, jak se co nejlevněji do Porta letecky dopravit a následně se ve městě ubytovat. V článku najdete informace o cenách v místních restauracích či průměrné teploty v tomto městě.

Akční letenky a levné ubytování: Řím, Amsterdam, Porto

12. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Akční letenky jsme připravili od společnosti Ryanair, EasyJet a Lufthansa. Již dnes je možné plánovat výlet do měst jako Řím, Porto, Londýn apod. na období vánoc, kdy jsou města vánočně vyzdobena.Cena letenek se pohybuje od 7 €! Velmi levně vychází letenka a ubytování v portugalském Portu. Za pět dnů pobytu zaplatíte na ubytování 3 705,- Kč za dvě osoby. Letenka z Mnichova (Memmingen) stojí dvě osoby 1 709,- Kč. Celkem tedy za letenku a ubytování zaplatí dvě osoby 5 414,- Kč. Další zajímavou a levnou destinací je Glasgow. A nesmíme zapomenout na nezvykle levný Amsterdam. Dvě osoby za letenky a ubytování na 3 noci zaplatí jen 4 724,- Kč. Odlet z Prahy.

Akční letenky a levné ubytování: Londýn, Paříž, Lisabon

04. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Za zmínku dnes stojí nabídka levné letenky do Londýna. Cena za dvě osoby je cca. 832,- Kč. Zajímavá je také trasa do Agadiru v Maroku. Dvě osoby zaplatí za týdenní pobyt a letenku tam i zpět ( v ceně je příruční zavazadlo) přibližně 6 970,- Kč. Jedná se tedy o poměrně levnou dovolenou.Další zajímavé město by mohl být Lisabon. Dvě osoby za letenky a ubytování zaplatí 4 462,- Kč za prodloužený víkend v tomto městě. K ceně je nutné přičíst dopravu na letiště, případně MHD. I tak se jedná o pěkný a levný eurovíkend.

1 2 3 4 5


Téma: Letenky do Portugalska

Aktuálně zde naleznete 45 článků na téma Letenky do Portugalska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Portugalska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.