Letenky do Portugalska

Online rezervace letenek:

Akční letenky do Portugalska nebo na Mallorku

22. 03. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Opět vás oslovujeme s aktuální nabídkou levných letenek. Kam lze tentokrát si levně zaletět? Mezi levné destinace nyní patří Mallorka - na tento ostrov lze letět opravdu levně, pod 400 Kč za osobu! V akčních letenkách najdete také destinace v Portugalsku nebo na Kypru.

Levné letenky: Sardinie, Mallorka, Faro

08. 03. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnes zveřejnil Ryanair svou akční nabídku letenek - cena se pohybuje od 219 Kč, nebo také 9 €. Jde o poněkud vyšší "akční nabídku", než jsme u Ryanairu zvyklí. Na druhou stranu lze najít i levné letenky v termínu Velikonoc. Ještě bychom měli upozornit, že dnes o půlnoci končí sleva 35% u aerolinky EasyJet. Pokud byste rádi do Paříže nebo Amsterdamu, měli byste této akce využít.

TAP Portugal letenky: Lisabon od 2404 Kč

28. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Láká-li vás Portugalsko, využijte tyto levné letenky od TAP Portugal do Lisabonu. Za letenky zaplatíte za cestu tam i zpět včetně poplatků pouhých 2404 Kč (€98.39). Akční nabídka se vztahuje pro odlety z Letiště Vídeň Schwechat (VIE). Nabídku naleznete pro odlety na přelomu října a listopadu 2011.

Levné letenky: Porto, Alicante, Lyon

17. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levné letenky jsme nalezli na trasách z Brna, Bratislavy, ale také Prahy. Levně lze letět do Lyonu, Milana, Porta nebo Alicante. Prvně se objevila nižší cena z Brna do Alicante, 389 korun za jeden směr.

Levné letenky do Porta: Z Prahy jen za 1 412 Kč!

09. 01. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Díky kombinaci leteckých dopravců Wizzair a Ryanair se i vy můžete podívat do portugalského Porta. Levné letenky s odletem z Prahy nyní pořídíte již za 1 412 Kč. Jako tradičně je jen nutné k placení použít kartu Mastercard Prepaid a účet Wizz. Pak již jen stačí objednat si letenky dle následujícího itineráře.

Levné letenky na Madeiru, Island či do Bangkoku

09. 01. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Kam se vydat na jaře? Co takhle zkusit Madeiru, ještě dokud EasyJet nabízí slevu 38% na své letenky? Právě Madeira je díky tomu o něco dostupnější i když odlet je z Londýna. Levněji lze letět také například na Island, nebo do Thajska či belgického Brusselu.

Levné letenky: Porto, Paříž, Dublin

27. 12. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levné letenky hledejte tradičně do Milána, odlet z Brna. Letět levně je možné z Memmingenu u Mnichova do portugalského Porta, dvě zpáteční letenky stojí 600 korun. Wizzair připravil levné letenky z Prahy - cena za dvě zpáteční letenky začína na cca. tisícikoruně. Z Bratislavy vás Ryanair levně dopraví do Dublinu. Akční letenky nabízí v tento čas i společnost Norwegian.

easyJet: Zpáteční letenky z Prahy do Porta jen za 1 721 Kč!

07. 12. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Díky kombinaci spojů nízkonákladového easyJetu se můžete vydat z Prahy do Porta jen za 1 721 Kč a ještě si v průběhu cesty můžete udělat krátkou zastávku ve francouzském Lyonu. Stačí, když si objednáte letenky na stránkách easyjet.com.

Bude Ryanair létat do Turecka?

13. 11. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zatím sice nejde o potvrzenou zprávu, ale server TravelWeekly.co.uk uvedl, že nízkonákladový dopravce Ryanair plánuje v příštím roce rozšířit či zavést úplně nové lety do Norska, Portugalska, Itálie, Řecka (že by Ryanair začal létat na Korfu či Krétu?), Bulharska, Kypr, Tuniska a Turecka.

Madeira co nejlevněji

06. 11. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Věčně jarní ostrov Madeira je určitě skvělou destinací pro případný "zimní výlet". Hledali jsme nejlevnější letenky a levné ubytování na tomto skvělém místě na Zemi. K těm nejlevnějším způsobům, jak se dopravit na Madeiru, je vycestovat do Londýna a odtud pokračovat přímo na Madeiru.

1 2 3 4 5


Téma: Letenky do Portugalska

Aktuálně zde naleznete 45 článků na téma Letenky do Portugalska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Portugalska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.