Letenky do Portugalska

Online rezervace letenek:

Zpáteční letenky do Porta za 3.029 Kč !

11. 12. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Máte už něco v plánu na březen 2014? Co takhle udělat si radost a zaletět si třeba na sklenku poctivého portského? S leteckou společností Ryanair máte možnost letět na začátku března za velmi pěkné ceny. Při odletu z polské Vratislavi můžete mít zpáteční letenky do Porta už za 3.029 Kč.

Levné letenky do Španělska a Portugalska od 2830 Kč!

15. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Plánujete-li cestu na Pyrenejský poloostrov nabízí se využití služeb leteckých společností Vueling či TAP Portugal, které nabízí výhodné letenky do španělských a portugalských měst. Vueling v této chvíli létá na jediné přímé lince Praha – Barcelona (BCN) a jednosměrné letenky nabízí od 1415 Kč.

Valentýnská sleva na letenky do Portugalska od TAP Portugal

09. 02. 2013     AkčníLetenka.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost TAP Portugal přichází s valentýnskou akcí, v rámci které můžete zakoupit letenky do Lisabonu nebo Funchalu (Madeira) s 20% slevou.  

Lufthansa: Promo tarify do destinací po celé Evropě, Moskva a Lisabon za 4.690 Kč

06. 09. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Německý přepravce Lufthansa reaguje na stávku některých svých zaměstnanců snížením tarifů z Prahy do celé Evropy. Kromě mnoha destinací v západní a jižní Evropě, do kterých se i přes slevu dlouhodobě dostanete levněji jinými aerolinkami, je v nabídce mnoho zajímavých měst, jejichž ceny jsou nyní velmi pod jakoukoliv konkurencí.

Letenky na Azory za 5 302 Kč, Benátky pod tisíc korun

19. 07. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Cena za letenky na Azorské ostrovy se obvykle pohybují okolo 11 tisíc korun. Dnes lze ale zakoupit zpáteční  letenku za hezkých 5 302 korun a užít si tak "letní" dovolenou i v podzimních měsících. S ubytováním vás tento pobyt v exotice může vyjít na necelých 20 tisíc (2 osoby, 10 nocí - letenky vč. tax plus ubytování v hotelu Arcanjo). Při našem hledání levných letenek jsme narazili také na velmi levné letenky do Benátek. Letenka z Prahy do Benátek stojí 945 Kč, pokud jste členy Wizz Xclusive klubu.

Letenky z Česka do Porta od 2 000 korun

28. 03. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Portugalské Porto - druhé největší město Portugalska, je dostupné letecky za hezkých 2 080 korun. Abyste získali tuto cenu, postupujte podle itineráře v tabulce. V Portu se lze v termínu letu ubytovat např. v rodinném hotelu Marfim, který najdete jen 5 minut od stanice metra Lapa. Cena ubytování za 16 nocí je velmi přijatelná - startujeme od 11 103 korun za dvě osoby.

Levné letenky do Porta: Z Bratislavy do Portugalska jen za 1 610 Kč

19. 10. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S akční nabídkou levných letenek do Porta přišla společnost Ryanair. Použijete-li k placení kartu Mastercard PrePaid, můžete do Portugalska z Bratislavy vycestovat již za 1 610 Kč. Stačí zavítat na stránky Ryanair.com a objednat si letenky dle tohoto itineráře.

Levná letenka do portugalského Porta

10. 10. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levná letenka do portugalského Porta? Pokud pro vás nebude překážkou odlet z Memmingenu nedaleko Mnichova, tak pak vás zpáteční letenka bude stát necelých 800 Kč. A to je opravdu velmi nízká cena.

Letenky na Madeiru co nejlevněji

21. 08. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V případě, že plánujete cestu na krásný ostrov Madeira, a chcete se na ostrov dopravit co nejlevněji, zkuste letět přes portugalský Lisabon. Navíc cestu můžete obohatit právě o návštěvu hlavního města Portugalska. Určitě stojí za vaší pozornost. Celkem za let na Madeiru a zpět zaplatíte necelých 4 000 korun.

Levné letenky do Lisabonu: Z Prahy jenom za 2 531 Kč

07. 08. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky do portugalského Lisabonu nyní pořídíte se společnostmi Wizzair a easyJet. V případě odletu z Prahy je pořídíte již za 2 531 Kč.

1 2 3 4 5


Téma: Letenky do Portugalska

Aktuálně zde naleznete 45 článků na téma Letenky do Portugalska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Portugalska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.