Letenky do Rigy

Online rezervace letenek:

AirBaltic: Letenky z Rigy do Popradu a jiné od 298 Kč

14. 09. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Slevová zimní akce pod názvem "Cherry sale" litevské aerolinky Airbaltic na jednosměrné letenky z Rigy, Vilniusu a jiných nejen pobaltských zemí za již 11 Euro začíná dnes a končí v pondělí 19. 9. 2016. Lety si lze vybrat a rezervovat na období od 10. ledna do 31. března 2017.

Z letiště Praha do Nantes či Rigy a zpět od 1555 Kč!

01. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Patříte mezi cestovatele, kterým nedělá problém rezervace letenek poněkud s předstihem? Nabídka leteckých společností airBaltic a Volotea, díky níž ušetříte nějakou tu korunu, je tady! Dvě destinace ve Francii a Lotyšsku jsou nyní dostupné z letiště Praha od 1555 Kč.

Akční letenky do Řecka a Lotyšska od 1605 Kč!

02. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jestliže vám nedělá problém rezervace letenek poněkud s předstihem a potěší vás ušetřené peníze, je zde nabídka leteckých společností airBaltic a Aegean Airlines! Metropole Lotyšska a Řecka jsou nyní pro cestovatele dostupné od 1605 Kč.

Akční letenky z Prahy do Rigy či Pisy od 1599 Kč!

25. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zpáteční letenky z Prahy za zajímavé ceny mají nyní k dispozici cestovatelé, kteří v tomto roce plánují návštěvu měst Pisa či Riga. V rezervačním systému leteckých společností Air One a airBaltic se totiž právě nachází termíny pro cestu tam i zpět od 1599 Kč! Jedná se však o velmi omezenou nabídku.

Letenky do Lotyšska za 1 580 korun

05. 01. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Lotyšská aerolinka AirBaltic si připravila pro cestující z Prahy do Rigy zajímavou nabídku - levné letenky na trase Praha-Riga a zpět za necelých 1 600 korun. Akční letenky v podání Ryanairu pro změnu nabízí levné letenky do Londýna. A cena zpáteční letenky do Londýna?

Transavia a airBaltic: letenky do Rotterdamu a Rigy

13. 12. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nabídku akčních letenek dnes rozšíříme za přispění leteckých společností Transavia a airBaltic, které mimo jiné provozují také lety z našeho hlavního města. Klienti aerolinky Transavia tedy mohou rezervovat zlevněné letenky na trase Praha – Rotterdam (RTM), které jsou dostupné v mnoha termínech od 1746 Kč.

S ČSA do Pobaltí za necelé 3 tisíce korun

27. 06. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Český dopravce ČSA se pokouší oslovit své potencionální zákazníky snížením cen u vybraných letenek. Například za zpáteční letenku z Prahy do Kodaně, Rigy nebo Vilniusu zaplatíte 2 890 korun. O něco dražší destinací je Paříž či Barcelona.    

Levné letenky: Edinburg za 956 Kč, New York za 8 414 Kč

27. 10. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ještě dnes probíhá slevová akce u společnosti LOT, která nabízí vybrané letenky za polovinu. Tzv. crazy Wednesday je platná pro lety v období mezi 1. listopadem a 15. prosincem. Výsledkem jsou např. letenky do New Yorku či Chicaga za 8 414 korun. K dalším levným letenkám patří let do ruského Petrohradu (2 315 Kč), Rigy (1 451 Kč), Edinburghu (956 Kč) aj.

Akční letenky a levné ubytování: Riga, Atény, Lisabon, Dubaj

09. 07. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V dnešním článku najdete akční letenky do Stockholmu, Paříže, Rigy, Atén či Lisabonu. Vyhledali jsme i několik letenek mimo Evropu, například lze levně letět do Dubaje. Zajímavá je i trasa Bratislava-Mallorka. Cena akčních letenek na této trase pro dvě osoby tam i zpět je nejníže za 1 020,- Kč / 40 €. Zaujme však především termín - odletíte jeden den večer, strávíte na Mallorce noc, a druhý den odpoledne se vracíte zpět.Další zajímavou destinací mohou být Atény či Lisabon, kde lze najít i poměrně hodně levné ubytování. Totéž platí o městu Riga v Lotyšsku.

1


Téma: Letenky do Rigy

Aktuálně zde naleznete 9 článků na téma Letenky do Rigy.

Sponzorované odkazy


Letenky do Lotyšska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.