Letenky do Lotyšska

Online rezervace letenek:

Pobaltí – Estonsko, Lotyšsko, Litva – zpáteční letenky od 2.486 Kč

20. 11. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

S leteckou společností Ryanair můžete vycestovat z Čech do Pobaltí za velmi pěkné ceny. Zpáteční letenky do všech pobaltských metropolí zakoupíte za méně než 3.500 Kč. Z Brna do Tallinnu létá Ryanair přes Londýn, do hlavních měst Lotyšska a Litvy pak s přestupem v belgickém Bruselu.

Z letiště Praha do Nantes či Rigy a zpět od 1555 Kč!

01. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Patříte mezi cestovatele, kterým nedělá problém rezervace letenek poněkud s předstihem? Nabídka leteckých společností airBaltic a Volotea, díky níž ušetříte nějakou tu korunu, je tady! Dvě destinace ve Francii a Lotyšsku jsou nyní dostupné z letiště Praha od 1555 Kč.

Akční letenky do Řecka a Lotyšska od 1605 Kč!

02. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Jestliže vám nedělá problém rezervace letenek poněkud s předstihem a potěší vás ušetřené peníze, je zde nabídka leteckých společností airBaltic a Aegean Airlines! Metropole Lotyšska a Řecka jsou nyní pro cestovatele dostupné od 1605 Kč.

Levné letenky do Řecka a Lotyšska od 1600 Kč!

29. 05. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Hledáte-li palubní lístky za zajímavé ceny a chcete-li cestovat z Prahy, je zde pro vás nabídka od leteckých společností airBaltic a Aegean Airlines! Metropole Lotyšska a Řecka mohou nyní cestovatelé navštívit od 1600 Kč. Za tuto částku můžete sehnat zpáteční letenky na trase Praha – Riga (RIX) spíše v pozdějších termínech.

Akční letenky z Prahy do Rigy či Pisy od 1599 Kč!

25. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zpáteční letenky z Prahy za zajímavé ceny mají nyní k dispozici cestovatelé, kteří v tomto roce plánují návštěvu měst Pisa či Riga. V rezervačním systému leteckých společností Air One a airBaltic se totiž právě nachází termíny pro cestu tam i zpět od 1599 Kč! Jedná se však o velmi omezenou nabídku.

Letenky do Lotyšska za 1 580 korun

05. 01. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Lotyšská aerolinka AirBaltic si připravila pro cestující z Prahy do Rigy zajímavou nabídku - levné letenky na trase Praha-Riga a zpět za necelých 1 600 korun. Akční letenky v podání Ryanairu pro změnu nabízí levné letenky do Londýna. A cena zpáteční letenky do Londýna?

S ČSA do Pobaltí za necelé 3 tisíce korun

27. 06. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Český dopravce ČSA se pokouší oslovit své potencionální zákazníky snížením cen u vybraných letenek. Například za zpáteční letenku z Prahy do Kodaně, Rigy nebo Vilniusu zaplatíte 2 890 korun. O něco dražší destinací je Paříž či Barcelona.    

Levné letenky: Edinburg za 956 Kč, New York za 8 414 Kč

27. 10. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ještě dnes probíhá slevová akce u společnosti LOT, která nabízí vybrané letenky za polovinu. Tzv. crazy Wednesday je platná pro lety v období mezi 1. listopadem a 15. prosincem. Výsledkem jsou např. letenky do New Yorku či Chicaga za 8 414 korun. K dalším levným letenkám patří let do ruského Petrohradu (2 315 Kč), Rigy (1 451 Kč), Edinburghu (956 Kč) aj.

1


Téma: Letenky do Lotyšska

Aktuálně zde naleznete 8 článků na téma Letenky do Lotyšska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Lotyšska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.