Letenky do Valencie

Online rezervace letenek:

Valencie – zpáteční letenky z Prahy za 2.656 Kč

22. 08. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Chcete-li se vyhnout návalu turistů a extrémně vysokým teplotám, vyražte na dovolenou mimo hlavní sezónu! A to například do krásné Valencie na východním pobřeží Španělska. Díky kombinaci letů společností Wizzair a Ryanair zakoupíte zpáteční letenky z Prahy s přestupem v Miláně již za 2.656 Kč včetně všech povinných poplatků.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Valencie? Vybírejte pohodlně online!

Na výlet do Španělska od 3.625,- Kč

03. 10. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud si plánujete na podzim prodloužený víkend po Evropě, doporučujeme Valencii, kde si můžete prohlédnout Goyova plátna nebo svatý grál. Letenku z Prahy do Valencie lze zakoupit již od 3.652,- Kč. (Příklad rezervace s odletem 31. 10. 2013 a návratem 3. 11. 2013 v našem vyhledávači). Cena platí do vyprodání míst.

Student Agency: Zaleťte si v říjnu do Valencie z Vídně a zpět za 2823 Kč

12. 07. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Student Agency nabízí zajímavou letní akci do španělské Valencie.Z Prahy můžete využít autobus Student Agency, který Vás za 500 Kč doveze přímo na vídeňské letiště ve Schwechatu. Letenek už nezbývá mnoho, proto neváhejte. Nabídku Student Agency hledejte zde.

Akční letenky: Ryanair od 170 korun

18. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irská aerolinka Ryanair opět vydala svou slevovou akci a nabízí letenky od 170 Kč, neboli od 7 €. Dle oficiálních informací je akce platná na vybrané lety v období od 7. března do 14. dubna 2011. Za takto nízkou cenu lze letět např. z Brna či Bratislavy do Milana. Podobně levně pak je možné letět z Wroclavy do Bruselu, Düsseldorfu, Osla, Bologně, z Krakova do Paříže, z Memmingenu u Mnichova do Pisy, Valencie,  Edinburghu, z Frankfurtu-Hahn na Sardinii, do Kaunasu apod.

Kvůli vlakům končí Ryanair na trase Madrid-Valencie

14. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

O tom, že letecké dopravě mohou konkurovat i společnosti využívající pozemní dopravní prostředky se ve Španělsku přesvědčili společnosti Ryanair či Iberia. Ryanair bude rušit pravidelnou linku mezi Madridem a Valencií a důvodem je vlakové spojení mezi oběma městy. Státní společnost RENFE zde totiž provozuje vysokorychlostní trať a cestující vlakem jsou z Madridu ve Valencii za zhruba 90 minut. Jen pro zajímavost - přibližná vzdálenost mezi Madridem a Valencií je 400 km.

Levné letenky do Valencie: Z Brna jen za 1 050 Kč!

24. 01. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou levných letenek do španělské Valencie přišla nízkonákladová společnost Ryanair. V případě odletu z Brna je pořídíte již za 1 050 Kč! Stačí si jen objednat letenky dle tohoto itineráře.

Nejlevnější letenky do Španělska

23. 01. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V dnešním článku o levných letenkách se zaměříme na Španělsko. Vyhledali jsme nejlevnější letenky do Barcelony, Madridu nebo Valencie. Právě let do Valencie je poměrně levný - za dvě osoby zaplatíte jen 900 Kč vč. tax (bez poplatku za platbu, s příručním zavazadlem). Odlet je z Mnichova, přesněji Memmingenu. Určitě je také zajímavé levné ubytování v Madridu - přenocování v místním penzionu stojí od 267 Kč na osobu. Penzion je vzdálen od Puerta del Sol a Plaza Mayor jen cca. 500 metrů.

Letecký maraton: co nejlevněji po Španělsku

24. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vaše levná cesta po Evropě by mohla vypadat například takto: odletíte z Katovic do Barcelony, zde strávíte pár dnů, pokračujete do Valencie, odtud do Bologně a zpět do Katovic. Velmi levné letenky jsou obzvlášť na trase Barcelona-Valencie a Bologna-Katovice.

1


Téma: Letenky do Valencie

Aktuálně zde naleznete 8 článků na téma Letenky do Valencie.

Sponzorované odkazy