Kvůli vlakům končí Ryanair na trase Madrid-Valencie

14. 02. 2011     Rádi cestujeme

O tom, že letecké dopravě mohou konkurovat i společnosti využívající pozemní dopravní prostředky se ve Španělsku přesvědčili společnosti Ryanair či Iberia. Ryanair bude rušit pravidelnou linku mezi Madridem a Valencií a důvodem je vlakové spojení mezi oběma městy. Státní společnost RENFE zde totiž provozuje vysokorychlostní trať a cestující vlakem jsou z Madridu ve Valencii za zhruba 90 minut. Jen pro zajímavost - přibližná vzdálenost mezi Madridem a Valencií je 400 km.

Štítky:
Iberia, Letenky do Valencie, Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Madridu? Zajímají vás letenky Valencie? Vybírejte pohodlně online!
 • Ryanair končí s letenkami do Alicante

  (28.06.2011, ALetenky.cz) Využijte poslední možnosti zakoupit letenky do tohoto letoviska na jihu Španělska. Na podzim končí přímé lety z Brna, Bratislavy i Wroclawi. Ryanair stahuje většinu letadel ze zdejší základny.

 • Irsko uzavřelo opět letiště kvůli sopce

  (04.05.2010, Rádi cestujeme) Dnes Irsko na pár hodin uzavřelo prakticky všechna svá letiště, kvůli sopečnému prachu. Letiště v Dublinu nebo Corku jsou do 13 hod. uzavřena. Po 13 hod. se očekává zprovoznění, avšak s možnými zpožděními. Do 14 hod. budou uzavřena letiště v Belfastu, Knocku a Shannonu.Byl zrušen i let na trase Praha-Dublin. V tabulce níže uvádíme seznam zrušených letů společností Ryanair. Ryanair zrušil lety od dnešní 6 hod. do 14 hod.

 • Akční levné letenky končí dnes

  (10.11.2010, Rádi cestujeme) Dnes o půlnoci končí slevová akce aerolinky EasyJet o které jsme psali dříve. Ještě dnes lze levně nakoupit například letenku z Prahy do Amsterdamu. Letenka je opravdu levná, takže pokud jste měli v plánu vycestovat do tohoto holandského města, určitě využijte této akce. Tak velkou slevu zas tak často EasyJet nedává.

 • Po aerolince Spanair končí také maďarský Malév

  (03.02.2012, Akční letenky.cz) Právě dnes ráno přistál poslední let maďarské aerolinky Malév, která tímto přerušila veškerý provoz. Na vině jsou především dlouhodobé finanční problémy a neschopnost uhradit zálohy, které vyžadovali partneři letecké společnosti. Evropská komise dále vyloučila další podporu firmy prostřednictvím maďarské vlády, a přepravce tak po šedesáti šesti letech své existence končí.


Sponzorované odkazy