Letecký maraton: co nejlevněji po Španělsku

24. 08. 2010     Rádi cestujeme

Vaše levná cesta po Evropě by mohla vypadat například takto: odletíte z Katovic do Barcelony, zde strávíte pár dnů, pokračujete do Valencie, odtud do Bologně a zpět do Katovic. Velmi levné letenky jsou obzvlášť na trase Barcelona-Valencie a Bologna-Katovice.

Štítky:
Letenky do Barcelony, Letenky do Boloně, Letenky do Španělska, Letenky do Valencie, Letiště Katowice

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Island co nejlevněji

  (08.11.2010, Rádi cestujeme) Před pár dny jsme vydali článek o tom, jak zaplatit co nejméně za pobyt a dopravu na Madeiru. Dnes vám přinášíme možnou variantu toho, jak co nejlevněji strávit pár dní na Islandu. Dopravit se na Island je sice o něco dražší, ale když se zvolí nějaká ta akční nabídka, je možné ušetřit nemalou částku peněz.

 • Doprava na letiště v Rakousku: Jak se do Vídně dostat nejlevněji?

  (11.05.2010, Letenky levně) Mnoho leteckých společností nabízí výhodné nabídky do celého světa, ale s odletem z letiště ve Vídni. Jiné společnosti zase létají do destinací, které jsou z České republiky nedostupné. Jenže jak se do Vídně dostat nejrychleji, nejpohodlněji a jak nejlevněji?

 • Letenky na Madeiru co nejlevněji

  (21.08.2011, Rádi cestujeme) V případě, že plánujete cestu na krásný ostrov Madeira, a chcete se na ostrov dopravit co nejlevněji, zkuste letět přes portugalský Lisabon. Navíc cestu můžete obohatit právě o návštěvu hlavního města Portugalska. Určitě stojí za vaší pozornost. Celkem za let na Madeiru a zpět zaplatíte necelých 4 000 korun.

 • Madeira co nejlevněji

  (06.11.2010, Rádi cestujeme) Věčně jarní ostrov Madeira je určitě skvělou destinací pro případný "zimní výlet". Hledali jsme nejlevnější letenky a levné ubytování na tomto skvělém místě na Zemi. K těm nejlevnějším způsobům, jak se dopravit na Madeiru, je vycestovat do Londýna a odtud pokračovat přímo na Madeiru.


Sponzorované odkazy