Letenky na Korfu

Online rezervace letenek:

Na Korfu z Budapešti za 1 520 Kč

02. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Poleťte v květnových dnech s irským dopravcem Ryanair objevovat řecký ostrov Korfu ležící v Jónském moři. Cíl skoro dvou hodinového letu je nejzelenější řecký ostrov díky velkému množství více jak 5 miliónu olivovníku.

Reklama:
Hledáte levné letenky na Korfu? Vybírejte pohodlně online!

Bratislava – Korfu za 2 365 Kč

28. 02. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Přímá linka do řeckého oblíbeného letoviska Korfu je kispozici za 2 365 Kč. Zpáteční letenky na lince Bratislava – Korfu zahrnují převoz 2 kabinových zavazadel a veškeré poplatky. Další informace o letech na webu Ryanair a Skypicker.

Zpáteční letenky na řecký ostrov Corfu od 2.136 Kč

27. 06. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na nejzelenější z řeckých ostrovů, Corfu, můžete vyrazit levně a přímo z německého Frankfurtu nad Mohanem s leteckou společností Ryanair.

Levné letenky na Korfu: V květnu a červnu jen za 3 392 Kč

11. 05. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou akčních letenek na řecký ostrov Korfu přišla společnost Germanwings. Zpáteční letenky s odletem z německých Drážďan pořídíte již za 3 392 Kč! Vybírat přitom můžete hned z několika termínů: od 21. května do 28. května od 21. května do 4. června od 4. června do 11. června.

Krátce: SmartWings - nové linky z Ostravy či Brna

14. 02. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

SmartWings nabízí nové lety z Brna a Ostravy na Rhodos, Kos,  Korfu, do Heraklionu a Burgasu. Cena zpáteční letenky například z Ostravy do Heraklionu je přibližně 6 000 korun. Poněkud starší informací  je, že od února 2011 Smartwings rozšířil své lety z Prahy do Dubaje. K již zavedené lince ve středu přibyla od 13. února linka operující v pátek a v neděli.

Smart Wings letenky: řecké léto 2011 již v prodeji

29. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Český nízkonákladový přepravce Smart Wings spustil prodej letenek na léto 2011. Konkrétní se jedná o letenky do Řecka a to do následujících destinací: letenky na Korfu, letenky do Chanie, Heraklionu, na Rhodos, do Soluně, Zakynthosu a letenky na Kos. Letní řád pro letenky do Řecka zobrazuje následující tabulka.

Smart Wings zavede v létě šest nových linek

09. 04. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladové aerolinie Smart Wings, které provozuje česká společnost Travel Service, zavedou během letní sezony šest nových linek z Prahy. Nové lety Smart Wings zamíří do Středomoří. Polovina novinek připadá na Řecko, nové spoje budou létat do Soluně a na ostrovy Korfu a Zakynthos. Počátkem května zamíří letadlo Smart Wings poprvé do Neapole a o měsíc později začne společnost ...

1


Téma: Letenky na Korfu

Aktuálně zde naleznete 7 článků na téma Letenky na Korfu.

Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.