Letenky

Online rezervace letenek:

Nejlepší letenky: levně naskrz Evropou a zpět od €59

17. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ty nejkrásnější evropské destinace jsou teď v prodeji od Austrian Airlines. Můžete cestovat již od €59 (tedy asi 1465 Kč) a to včetně všech poplatků za cestu tam i zpět. Pokud si toužíte dopřát pár dní dovolené, potěšte se nákupem levné letenky do Barcelony, Moskvy, Nice, Hamburgu či objednáním online letenky do Paříže.

Zpáteční letenky do Barcelony od 3855 Kč

16. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost Vueling zlevnila celkem milion letenek. Akční letenky se dají zakoupit již od €35 zejména na linkách z a do Barcelony. Akce na levné letenky platí do úterý 22. června 2010 a letět se slevou je možné v období od 28. června do 30. září 2010.

Řecko, Španělsko nebo Bulharsko z Letiště Ostrava

14. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Ostrava se letos může pochlubit celkem 11 letními trasami do oblíbených letních destinací ve Španělsku, Řecku či Bulharsku. Letní letenky z Ostravy nabízí zejména dvě společnosti: Central Charter Airlines a Smart Wings. Kam konkrétně se můžete z Letiště Ostrava vydat? Zkuste třeba Řecko!

Akční letenky s obrem A380. Peking za 16 390 Kč

11. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Tradiční německý přepravce Lufthansa přináší novou akční nabídku letenek – nechte se na křídlech obra A380 odnést do dalekých krajů! Tentokrát vám představíme levné letenky do Pekingu, Tokya a Johannesburgu a to při odletu z Letiště Praha. Cena letenek začíná již na částce 16390 Kč a zahrnuje veškeré poplatky a taxy.

EasyJet spouští novou linku do Göteborgu

10. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

EasyJet rozšiřuje své aktivity ve Švédsku. EasyJet bude létat z londýnského letiště Gatwick do švédského Göteborgu. Cena jedné letenky stojí zhruba 27,99 liber. Jde o vůbec první přímou linku tohoto low-cost dopravce na trase Británie-Švédsko. Navíc EasyJet slibuje, že v brzké době oznámí další nové destinace, do kterých budou letadla EasyJetu létat.

Akční letenky a ubytování do Fara, Santanderu nebo Říma

09. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ryanair od dnešního dne nabízí akční letenky od 10 €. Nejvíce levných letenek za tuto cenu najdete v měsíci červnu a hlavně červenci. Z Prahy příliš akčních letenek není. Opět platí, že více akčních letenek najdete na odletech z Bratislavy anebo polských či německých měst.

Levné letenky k moři: Tipy na nejvýhodnější dovolené v červnu a v červenci

08. 06. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Léto již klepe na dveře a s ním i čas dovolených. A pokud ještě nevíte, kam se letos vydáte, možná vám přijde vhod přehledný seznam levných letenek pro letošní červenec do přímořských destinací.

Emirates: Z Prahy do Bangkoku jen za 14 436 Kč

02. 06. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Luxusní aerolinky Emirates přišly s velmi zajímavou nabídkou na zpáteční letenky do thajského Bangkoku, které z Prahy pořídíte již za 14 436 Kč. Tato cena se vztahuje na cesty mezi 1. červencem a 30. zářím tohoto roku. Letět tak můžete například 4. září tam a 14. září zpět.

Dovolená 2010: Letenky do Boloni a zpět jen za 403 Kč

09. 04. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Se zajímavou nabídkou na horké letní dny pro všechny Moraváky přišla nízkonákladová společnost Ryanair. Ta nabízí na období květen – červen zpáteční letenky z Bratislavy do Boloni jen za 403 Kč. Akce se vztahuje prakticky na všechny termíny dle letového řádu, přičemž oběma směry se létá vždy v úterý, čtvrtek a sobotu.

Levné letenky do Amsterdamu & Bristolu od 689 Kč

09. 04. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Venku bude pomalu krásněji a krásněji každý den. Pokud máte chuť využít hezkého počasí a zaletět si někam na pár dní, využijte možnost nákupu levné letenky na červen se společností easyJet. Ceny za jednosměrný i zpáteční let včetně daní a poplatků jsou přehledně zobrazeny v tabulce níže.

1 2 3 4 5


Téma: Letenky

Aktuálně zde naleznete 392 článků na téma Letenky.

Sponzorované odkazy


Letenky do Maďarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.