Lety do Manchesteru

Online rezervace letenek:

S Easyjet nově z Prahy do Manchesteru

10. 12. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Easyjet dále rozvíjí své aktivity v Praze. Oproti Wizzairu, který jde opačným směrem, se Easyjet rozhodl přidat další destinaci z Prahy. A opět to bude Británie - Manchester. Linka začne fungovat od března 2013.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Manchesteru? Vybírejte pohodlně online!

ČSA – rušení letů do Londýna, Brna i jinam

30. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

ČSA, národní český dopravce, přichází s rušením některých svých spojů, změna se dotkne zimního letové řádu a to konkrétně linek z Prahy do Brna. Aerolinka také ruší neziskové lety do Mnichova, Londýna, Bonnu a Manchesteru. ČSA dále posílí své nejžádanější linky a upraví spoje v málo využívaných časech.

S ČSA do Brna nebo Mnichova? Už to nepůjde

30. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V zimním letovém řádu ČSA se projeví první změny modelu dopravní sítě. ČSA ukončí operování do některých, podle ČSA ztrátových, destinací. ČSA tak zruší své linky do Brna, Mnichova nebo Kolína nad Rýnem. Dokonce nebude létat do Londýna či Manchesteru. Na druhou stranu ČSA přidávají některé prázdninové destinace jako Split, Dubrovník, Heraklion, Marseille nebo Soluň.

ČSA ruší veškeré spoje do Londýna, Brna, Mnichova, Manchesteru a Kolína nad Rýnem!

27. 08. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

ČSA s platností od 31. října 2010 ruší veškeré linky do Brna, Mnichova, Kolína nad Rýnem, Londýna, Manchesteru (čímž končí i letecké spojení mezi Českem a Velkou Británií v režii našich aerolinií). Zrušení těchto linek ČSA přineslo stamiliony korun za sloty odprodané konkurenčním společnostem. Zároveň dochází ke změně frekvence letů u některých spojů.

1


Téma: Lety do Manchesteru

Aktuálně zde naleznete 4 články na téma Lety do Manchesteru.

Sponzorované odkazy