ČSA – rušení letů do Londýna, Brna i jinam

30. 08. 2010     Akční letenky.cz

ČSA, národní český dopravce, přichází s rušením některých svých spojů, změna se dotkne zimního letové řádu a to konkrétně linek z Prahy do Brna. Aerolinka také ruší neziskové lety do Mnichova, Londýna, Bonnu a Manchesteru. ČSA dále posílí své nejžádanější linky a upraví spoje v málo využívaných časech.

Štítky:
ČSA, Lety do Bonnu, Lety do Brna, Lety do Londýna, Lety do Manchesteru, Lety do Mnichova

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Londýna? Vybírejte pohodlně online!
 • Levné letenky Brno-Londýn od 197 korun

  (12.04.2011, Rádi cestujeme) z Brno Tuřany do Londýn Stansted - odlet 25.5./přílet 31.5. Ryanair (objednat) 856 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka  

 • Levné letenky a ubytování: Paříž, Mallorka, Londýn

  (19.07.2011, Rádi cestujeme) Oslo za pouhých 390 Kč, Londýn pod 700 Kč za zpáteční let, Paříž z Prahy pod 1 400 Kč za let - tyto ale i několik dalších levných letenek jsme nalezli v nabídkách dopravců EasyJet, Wizzair a Ryanair. Připisujeme u vybraných destinací ceny za ubytování v termínu letu.

 • Rušení letů kvůli mraku popela postihlo i British Airways

  (20.04.2010, Akční letenky.cz) Britský přepravce British Airways se dnes rozhodl na základě informací od NATS (National Air Traffic Services) zrušit všechny lety na kratší vzdálenosti. Reaguje tímto na informaci, že se k ostrovům Anglie blíží další mrak islandského sopečného popela. Tento zákaz se týká zejména letů z Londýna.

 • Ryanair posiluje spoj Brno – Londýn

  (17.08.2010, Akční letenky.cz) Irský přepravce Ryanair zvyšuje frekvenci svých letů do Anglie. Své letenky do Londýna si tak budete moci zakoupit na každý den v týdnu a to pro odlety z Letiště Brno Tuřany. Prozatím je spojení Brno – Londýn dostupné „pouhé“ čtyři dny v týdnu.


Sponzorované odkazy