Spolupráce Emirates a Qantas může začít

28. 03. 2013     Aerolinie.info

Avizovaná spolupráce Emirates a Qantas dostala finální zelenou od Australského úřadu pro ochranu hospodářské soutěže a spotřebitele (ACCC).

Štítky:
Emirates, Qantas

Online rezervace letenek:

 • Spolupráce Emirates a Qantas získala přeběžný souhlas australských úřadů

  (18.01.2013, Aerolinie.info) Australská komise pro ochranu hospodářské soutěže a spotřebitele (ACCC) udělila předběžný souhlas s navrhovaným partnerstvím leteckých společností Emirates a Qantas.

 • Emirates a TAP Portugal zahájily codesharovou spolupráci

  (21.12.2012, Aerolinie.info) Letecké společnosti Emirates a TAP Portugal oznámily začátek vzájemné codesharové spolupráce. Ta umožní zákazníkům využít výhod kombinování letenek obou společností.

 • Novinky a letní letový řád letecké společnosti ČSA

  (05.12.2012, Akční letenky.cz) Ve včerejší tiskové zprávě odhalila česká letecká společnost ČSA další plány a změny v letovém řádu, jejichž součástí je také například návrat k dálkovým letům či spolupráce se zahraničními aerolinkami.

 • Letenky na poslední chvíli: Florida za 5 580 Kč

  (12.04.2012, Rádi cestujeme) Pokud máte dobrodružnou povahu a vaší dovolenou nepotřebujete nutně dlouho předem plánovat, může vás zaujmout nabídka levné letenky společnosti Thomson Flights. Ta nyní nabízí velmi, velmi levnou zpáteční letenku z Manchesteru do Orlanda na Floridě. Cena zpáteční letenky je jen 5 580 korun. Odlet je již za týden. Týdenní pobyt (ubytování pro dvě osoby + dvě zpáteční letenky) vás může stát jen 15 801 korun. Samozřejmě cenu zvýší také doprava do Manchesteru, pokud zrovna v tomto městě nemáte bydliště.


Sponzorované odkazy


Letenky do Spojených Arabských Emirátů (SAE)

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.