Levné letenky do Řecka a Lotyšska od 1600 Kč!

29. 05. 2013     Akční letenky.cz

Hledáte-li palubní lístky za zajímavé ceny a chcete-li cestovat z Prahy, je zde pro vás nabídka od leteckých společností airBaltic a Aegean Airlines! Metropole Lotyšska a Řecka mohou nyní cestovatelé navštívit od 1600 Kč. Za tuto částku můžete sehnat zpáteční letenky na trase Praha – Riga (RIX) spíše v pozdějších termínech.

Štítky:
Letenky do Lotyšska, Letenky do Řecka

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Akční letenky z Prahy do Itálie od 1600 Kč!

  (22.04.2013, Akční letenky.cz) Přímé lety z Prahy do Itálie za zajímavé ceny mohou nyní rezervovat zákazníci letecké společnosti Air One. Co se našeho hlavního města týče, v rezervačním systému aerolinky objevíte letenky celkem do 3 italských destinací. K dispozici je prozatím dostatek volných termínů a za uvedenou cenu je možné cestovat třeba na lince Praha – Benátky (VCE).

 • Letecká společnost Royal Jordanian Airlines nabízí levné letenky z Vídně do Colomba.

  (27.10.2012, Letenky levně) Z Vídně do Colomba od 13 450,- Kč Na Srí Lanku se nyní můžete dostat levně z Vídně od 13 450,- Kč. Letecká společnost Royal Jordanian nabízí levné letenky od listopadu do března příštího roku. Minimální doba pobytu je 6 dní. Rezervace jsou možné během dnešního dne.

 • Levné letenky: Brazílie, Izrael, Oslo

  (10.12.2012, Rádi cestujeme) V dnešním článku o levných letenkách bychom chtěli upozornit na levné letenky do Brazílie. Cena je necelých 9 000 korun. To je výborná cena, kterou pouze kazí odlet z Madridu. Zpět je návrat do Londýna, což už takový problém není. Česko má poměrně dobré a i levné letecké spojení s Londýnem. V případě Madridu je to horší.

 • Za mořem na Krétu levně

  (04.06.2012, Rádi cestujeme) S nízkonákladovou leteckou společností Ryanair doletíte do historického města Chania, které leží v severozápadní části Kréty, poměrně levně. Na konci článku jsme vypsali aktuální levné letenky do města Chania s cenou od 671 Kč. Spolu s ubytováním vás dovolená na Krétě může stát od 7 tisíc korun - v ceně jsou dvě zpáteční letenky s příručním zavazadlem, a pokoj pro dvě osoby na týden.


Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.