Levná letenka do Milána a z Prahy

04. 08. 2013     Rádi cestujeme

Za velmi atraktivní cenu je nyní možné doletět do Milána. Nabídka je o to zajímavější, že jde o let z Prahy. Cena za zpáteční let včetně tax je 1 166 korun. V ceně je příruční zavazadlo. Let najdete v nabídce aerolinky easyjet.  

Štítky:
easyJet, Letenky do Itálie, Letenky do Milána, Letenky easyJet

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Milána? Vybírejte pohodlně online!
 • Letenky směr Milán, Manchester a Lyon od 1402 Kč!

  (18.02.2013, Akční letenky.cz) Jedny z nejlevnějších letenek, které jsou k dispozici v případě, že preferujete odlety z letiště v Praze, jsou ty od nízkonákladové letecké společnosti easyJet! Celkově se můžete z České republiky podívat  na 9 evropských letišť. Výhodné jsou například lety na lince Praha – Milán (MXP), které mohou klienti rezervovat od 589 Kč (jednosměrně)!

 • Z Prahy do Maroka a zpět za 3.084 Kč !

  (03.01.2014, Akční letenky.cz) S leteckou společností EasyJet si můžete zaletět z Prahy až do Maroka, a to za velmi pěkné ceny! Při kombinaci letů Praha – Milán, Milán – Casablanca a zpět můžete v březnu letět už za 3.084 Kč.

 • Akční letenky: New York, Milan, Amsterdam

  (05.08.2013, Rádi cestujeme) K dnešním nejzajímavějším letenkám určitě patří letenka z Prahy do New Yorku s návratem do Edinburghu. Cena za tuto letenku je přibližně 8 900 korun a to vč. tax. Nejlevnější v nabídce je pak letenka z Prahy do Milána se společnosti Wizz Air. Jste-li členy "Discount klubu", zaplatíte za zpáteční letenku necelých 600 korun. V ceně je malé příruční zavazadlo. Takže ideální let např. na nákupy.

 • Z Prahy na Maledivy od 14.792,- Kč

  (06.05.2013, Letenky levně) Přestože nyní není ta pravá sezóna na výlet na Maledivy, nabízí se velmi levná varianta letenky přímo z Prahy.  Letenku z Prahy do Male lze zakoupit již od 14.792,- Kč. (Příklad rezervace s odletem 18. 6. a návratem 2. 6. v našem vyhledávači).


Sponzorované odkazy