Nové linky z letiště Praha!

12. 08. 2013     Akční letenky.cz

Dnes pro vás máme rychlý přehled nových linek z letiště Praha, odkud jejich provoz zahájí aerolinky TAROM, Royal Air Maroc a Jakutia Airlines. Po oznámení spojení Praha – Kluž (v provozu od začátku srpna), přichází s další novou linkou aerolinka TAROM a jedná se o lety z letiště Praha do Bukurešti.

Štítky:
Letiště Praha

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Nové linky z letiště Praha od SAS a SmartWings

  (26.11.2012, Akční letenky.cz) Další nové linky byly ohlášeny na webových stránkách leteckých společností SmartWings a SAS, které tímto rozšíří nabídku letů z letiště Praha.

 • Nové linky leteckých společností SmartWings a ČSA

  (20.11.2012, Akční letenky.cz) Další a další aerolinky postupně aktualizují své letové řády, přidávají či ruší linky a upravují letové frekvence. Týká se to také českých leteckých společností ČSA a SmartWings. V letním období přidá klasický přepravce ČSA další novou linku do Ruska, tentokrát se jedná o lety z letiště Praha do města Perm, ležícího na trase Transsibiřské magistrály.

 • Nové linky do Edinburghu a Vídně od 819 Kč!

  (15.10.2012, Akční letenky.cz) Minulý týden bylo ohlášeno zahájení provozu hned na dvou nových linkách z České republiky, které budou zajišťovat aerolinky easyJet a Danube Wings. Nejlevnější jednosměrné letenky do Edinburghu vychází na 819 Kč (easyJet) a do Vídně na 1225 Kč (Danube). První letadla na nové trase Praha – Edinburgh (EDI) vyletí 21. března 2013.

 • Nové linky easyJet do Velké Británie od 819 Kč!

  (11.12.2012, Akční letenky.cz) Zatímco Wizz Air několik linek z Prahy ruší, oblíbená nízkonákladová aerolinka easyJet nová spojení naopak přidává. Již dříve jsme informovali o letech z Prahy do Skotska, na začátku prosince se však v rezervačním systému objevil také Manchester (MAN) a nejlevnější jednosměrné lety do těchto dvou destinací jsou v současné době za 819 Kč (bez poplatků).


Sponzorované odkazy


Letenky do Irska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
Skyscanner
Vyhledavač levných letenek.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.