Na Vánoce do Malajsie od 12 376,- Kč

12. 09. 2013     Letenky levně

Chcete letět na Vánoce někam za exotikou? Našli jsme pro vás letenky do Kuala Lumpur za opravdu dobrou cenu. Letenku z Milána do Kuala Lumpur lze zakoupit již od 12.376,- Kč. (Příklad rezervace s odletem 17. 12. 2013 a návratem 28. 12. 2013 v našem vyhledávači).

Štítky:
Letenky do Kuala Lumpur

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Kam letět na Vánoce pod 14.000?

  (09.10.2013, Letenky levně) Obracíte se na nás často s tím, kam se dá letět v době Vánoc a ideálně za co nejnižší cenu. Doba mezi Vánocemi a Novým rokem patří mezi nejdražší období roku a tak už je v této době těžké najít na levné letenky.

 • Z Prahy na Srí Lanku od 13.473,- Kč

  (29.04.2013, Letenky levně) Pokud se chystáte na Srí Lanku, můžete využít výhodných cen, které jsou dostupné pro cesty na podzim tohoto roku.  Letenku z Prahy do Colomba lze zakoupit již od 13.473,- Kč. K dispozici jsou různé termíny v listopadu a prosinci. Stále ještě lze za tuto cenu zarezervovat i cestu přes Vánoce.

 • Z Brna do Eindhovenu za 245,-Kč!

  (11.12.2012, Letenky levně) Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air pro Vás připravila na Štědrý den akční let z Brna do Eindhovenu za pouhých 245,-Kč! Plánujete letos trávit Vánoce jinak? Eindhoven je nizozemské město ležící v provincii Severní Brabantsko. Čtvrtinu obyvatel zde tvoří cizinci a díky místní univerzitě je tu spousta mladých a přátelských lidí.

 • Barcelona na otočku s Wizz Airem od 939,- Kč!

  (25.10.2012, Letenky levně) Využijte výhodné nabídky společnosti Wizz air a zaleťte si na otočku do podzimní Barcelony! Projděte se mimo hlavní sezónu po Playa Catalunya a navštivte obchodní domy, například Zara, přímo cestou od přístavu! Využitjte příležitosti levně nakoupit na Vánoce a pokochat se malebným pohledem na město z vrchu Montjuic.


Sponzorované odkazy


Letenky do Egypta

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.