Praha – Helsinky a zpět v srpnu za 2.679 Kč

11. 06. 2014     Akční letenky.cz

Do země tisíců jezer a ostrovů se můžete momentálně za velice pěkné ceny vydat v srpnu s leteckou společností Norwegian Air. Zpáteční letenky na přímé trase Praha – Helsinki vychází v tuto chvíli v několika termínech na 2.679 Kč včetně všech povinných poplatků.

Štítky:
Letenky do Finska, Letenky do Helsinek, Letenky Norwegian, Norwegian

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Helsinek? Vybírejte pohodlně online!
 • Praha – Helsinky a zpět za 2.817 Kč !

  (10.12.2013, Akční letenky.cz) S leteckou společností Norwegian Air se můžete vydat objevovat krásy Finska už za 2.817 Kč. Tato cena se vztahuje na zpáteční letenky Praha – Helsinky v termínu 5.3. – 12.3. 2014. V případě, že Vám tento termín nevyhovuje, můžete si vybrat z dalších v průběhu celého března, a to za stejné nebo jen o něco vyšší ceny.

 • Kanárské ostrovy s odletem v srpnu za 4.665 Kč

  (08.07.2014, Akční letenky.cz) Na Kanárské ostrovy, nacházející se zhruba 100 km západně od pobřeží Maroka, můžete na konci srpna vyrazit z polských Katowic se společností Ryanair. S přestupem v Miláně a při zpáteční cestě v Paříži rezervujte nejlevnější letenky v termínech 26.8.-9.9. a 28.8.-9.9. za 4.665 Kč včetně všech povinných poplatků.

 • Zpáteční letenky na Špicberky v srpnu za 2.993 Kč!

  (16.07.2014, Akční letenky.cz) Dokonce i za severní polární kruh se dá letecky vyrazit za velmi pěkné ceny. Letecká společnost Norwegian nabízí v několika srpnových termínech výborné ceny přímých zpátečních letů z Oslo na Špicberky (letiště Longyearbyen Svalbard Longyear).

 • Řecký ostrov Rhodos v srpnu – zpáteční letenky za 2.735 Kč

  (28.07.2014, Akční letenky.cz) Pokud jste si ještě stále nerozmysleli letošní dovolenou a chtěli byste ji strávit na nějakém krásném místě u moře, dnešní nabídka by vám mohla rozhodování usnadnit. V několika termínech na konci srpna totiž spadly ceny letenek z německého Berlína na řecký ostrov Rhodos pod 3.000 Kč za zpáteční let (při cestě zpět s přestupem v Oslo).


Sponzorované odkazy


Letenky do Finska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.