Lety mezi Ostravou a Moskvou skončily

23. 02. 2009     Letenkář.cz

Kvůli nedostatku cestujících skončilo po pěti měsících letecké spojení mezi Ostravou a Moskvou. Pravidelná linka, kterou zajišťovala ruská společnost Polet Airlines, byla vytížena z deseti až patnácti procent. Přitom letiště provoz ztrátové linky podpořilo 26 miliony korun. V loňském roce Letiště Ostrava hospodařilo s předběžnou ztrátou kolem 15 milionů korun. Letecké spojení mezi Ostravou a Moskvou by se podle regionální přílohy MFDnes mohlo ...

Štítky:
Letenky do Moskvy, Letenky do Ruska, Letiště Ostrava

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Mezi Ostravou a Moskvou se už létá pravidelně

  (03.09.2008, Letenkář.cz) Mezi Ostravou a Moskvou začala létat pravidelná linka. První letadlo odletělo v noci z Letiště Leoše Janáčka v Mošnově na Novojičínsku a ráno přistálo na moskevském letišti Domodědovo.

 • Delta Airlines začne létat mezi Prahou a New Yorkem

  (11.02.2009, Letenkář.cz) Americká letecká společnost Delta Air Lines začne od 18. června létat na nové přímé lince z New Yorku do Prahy. Uvedl to mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Tomio Okamura. Zrušení víz do USA přineslo podle něj nárůst zájmu českých turistů o cesty do USA.

 • Trošku zmatený Wizz Air nabízí letenky od 337 Kč

  (02.04.2009, Letenkář.cz) Nízkonákladovka VizzAir, která vtrhla na český trh v únoru 2009 nabízí na lety do vybraných destinací mezi 1. květnem až 27. říjnem, letenky již od 337 Kč. Takže pokud se Vám chce letět v tomto období do Bruselu (letiště Charleroi), švédského Malmo či Milána (letiště Bergama), pak byste neměli váhat a rezervovat si mezi 2. až 7. dubnem vybrané letenky. A proč ...

 • Ryanair v říjnu zruší lety kvůli stávce v Boeingu

  (18.09.2008, Letenkář.cz) Irská letecká společnost Ryanair zruší v říjnu více než polovinu svých letů mezi Prahou a Dublinem. Informoval o tom server iDNES.cz s tím, že za zrušení letů může stávka zaměstnanců Boeingu, která zpozdí dodávky nových letadel, s kterými Ryanair počítal. Ryanair podle dat v letovém řádu zrušil lety v deseti dnech mezi 1. až 24. říjnem.


Sponzorované odkazy


Letenky do Ruska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.