Národní letecký přepravce ČSA nadále trpí úbytkem pasažérů na svých linkách.

27. 03. 2009     Letenkář.cz

Téměř devítiprocentní propad v meziročním srovnání pokračoval po lednovém měsíci i v únoru. Sdělil to včera Petr Pištělák z vedení společnosti. Pokud úbytek neklesne pod desetiprocentní hranici, udrží se aerolinky „ekonomicky nad vodou“, prohlásilo před pár týdny jejich vedení. „K této situaci by nemělo dojít další tři měsíce,“ řekl Pištělák. Své tvrzení opírá o prodej a rezervace letenek. Úbytek cestujících zatím ...

Štítky:
ČSA

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Bmibaby a dalším britským nízkonákladovkám se daří na linkách z Prahy

  (17.08.2008, Letenkář.cz) Letecká společnost Bmibaby dosáhla za červenec 2008 na svých linkách z Prahy do Manchesteru, Birminghamu a East Midlands výtěžnosti 81,2 %. Nejlépe si u bmibaby vedla linka Praha – Manchester s výtěžností 87,4 %, což je v průměru 159 cestujících na jeden let. Podobně se dařilo i dalším britským nízkonákladovkám, které létají z Prahy a to Jet2 a easyJet.

 • Swiss nabízí levnější letenky do svých destinací

  (04.02.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Swiss nabízí levnější letenky do svých destinací. Levněji mohou letět zejména tzv. "early bookers" neboli ti, kdo si zarezervují své letenky s dostatečným předstihem. Pro odlety z Prahy najdete nejlevněší letenky za 2186 Kč. Ceny platí pro zpáteční letenku včetně všech poplatků. Kam se můžete podívat?

 • Ryanair vyzkouší na podzim “zero bag policy”

  (17.08.2008, Letenkář.cz) Nízkonákladovka Ryanair v rámci úsporných opatření zkusí na vybraných linkách od října 2008 zavést tzv. „zero bag policy“.

 • Luxair zavedl spoj Lucemburk Praha

  (07.08.2008, Letenkář.cz) První srpnový den začal do Prahy létat lucemburský národní dopravce – Luxair. Letadla Luxairu budou trasu Praha – Lucemburk absolvovat 6× týdně s výjímkou soboty.


Sponzorované odkazy


Letenky do Jižní Koreje

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.