Novinka u Air France - luxusní kabina Premium Voyager

29. 04. 2009     Letenkář.cz

Air France nabízí od 1. ledna na svých dálkových letech do New Yorku, Tokia a Osaky novou luxusní kabinu Premium Voyageur. Tato novinka se svým komfortem pohybuje mezi třídou Tempo a Obchodní třídou. Cestující má navýšený prostor pro nohy o 20 % a stejný nárůst prostoru do šířky. Tři Boeingy 777 budou vybaveny 28 sedadly ve čtyřech řadách. ...

Štítky:
Air France

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • ČSA v rámci Business Premium nabízí bezplatný odvoz

  (25.09.2008, Letenkář.cz) České aerolinie (ČSA) nově nabízejí cestujícím ve třídě Business Premium bezplatný odvoz na ruzyňské letiště a z něj po Praze a okolí. Taxi zdarma žádné další aerolinky na pražském letišti nenabízejí.

 • Austrian Airlines s další novinkou - Premium Service

  (28.09.2008, Letenkář.cz) Letecká společnost Austrian Airlines přichází se speciální službou pro cestující v business třídě. Na středně dlouhých tratích zavedla u vybraných destinací novou koncepci nazvanou Premium Service. Klientům nabízí čerstvě připravené občerstvení kombinující orientální i rakouskou kuchyni, dokonalou relaxaci v nových komfortních sedadlech a více příjemné zábavy na palubě letadla. Od 15. července mohou tuto novou službu vyzkoušet cestující v business třídě ...

 • Tip na dobrodružný dvojvýlet: Dubaj + Afghánistán jen za 14 582 Kč

  (30.12.2009, Letenky levně) Rok 2009 je již za námi a mnozí cestovatelé a dobrodruzi si už možná plánují, co podniknou v roce příštím. A právě pro ně mám speciální silvestrovský tip na nezapomenutelný výlet a la Amazing Race, který je vyjde díky probíhajícím promoakcím překvapivě levně. Luxusní Dubaj v kombinaci s nepředvídatelným Afghánistánem.

 • Malev: soutěž o letenky a pobyty v maďarských lázních

  (23.03.2010, Akční letenky.cz) Chtěli byste si užít luxusní péče v maďarkých lázních zdarma a k tomu ještě jako bonus dostat i letenky do Budapešti? Zapojte se do soutěže! Letecká společnost Malév spustila na svých stránkách soutěž o letenky do Budapešti v ekonomické třídě a pobyt na dvě noci v Ramada Resort Aquaworld.


Sponzorované odkazy


Letenky na Maltu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.